Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szedhetek magne b6. -ot? 2...

Szedhetek magne b6. -ot? 2 honapos a babám.

Figyelt kérdés

Elégé nehezen birom az éjszakázásokat, mostanában eléggé nyügös, éjjel is és nappal is alig akar aludni. Orákig ringatom hogy elaludjon. )sajnos babakocccsiban)Ma éjjel fél 1 töl hajnali 6-ig fennt volt, nem aludt. Segithet a magne b6??

Köszi a válaszokat!!


2009. febr. 20. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
ha szoptatol akkor szerintem ne szedjél mert nem igazán ajánlot és én nem hiszem hogy az sokat segitene inkáb probálj akkor piheni mikor a babád is alszik amugy én is ebbe a cipöbe járok csak én a karomon ringatom a hátam már terljesen kivan
2009. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen csak szoptatom. Sajnos nem tudom megtenni, hogy akkor aludjak amikor ö is, mert van egy 4és fél éves kisfiam is aki tiszta energiabomba. Kávét szintén nem merek inni, pedig kellene valami, mert már alig állok a lábamon. Segitségem sajna nincsen, apa nagyon sokat dolgozik szinte csak aludni jár haza. :( anyosom és az anyám pedig jobbak távolrol!!!
2009. febr. 20. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát a magne b6-ot szoptatás alatt tényleg nem lehet szedni...Más ötletem sajna nekem sincs a pihenésen kivül ...
2009. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért nagyon szépen köszönöm a válaszokat, azért igyekszem pihenni, ahogy le tudok én is feküdni!
2009. febr. 20. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon álmos vagy egy kevés kávét ihatsz nem lesz semmi baja a babádnak néha én is iszok ha nagyon fáradt vagyok
2009. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyál kávét. Én minden reggel iszok és babának semmi baja.
2009. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát...akkor a kávét meg probálom de csak reggel, és több tejjel...köszi! :D
2009. febr. 20. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!