Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet babáknak zenéket...

Honnan lehet babáknak zenéket letölteni? Vagy milyen zenét érdemes neki megvenni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk a lányom azt hallgatja, amit mi is, eddig nem tiltakozott! :-)) 7 hónapos lesz. :-) Van néhány Halász Judit cd, később biztos szeretni fogja, de külön babazenét mi nem vettünk neki. Imádja a népzenét, valószínűleg azért, mert már pocaklakó korában is hallgatta tőlem, meg látom rajta, hogy minden olyan zenére felfigyel, amit hallgattam anno... Gyerekdalokat leginkább én énekelgetek most neki, sokszor gitározok is hozzá.

Lehet találni a neten gyerekdalokat (írd be a keresőbe, kidob egy csomó oldalt), olyan is van, ami letölthető, vagy amit online tudtok hallgatni, én is ott "képezem tovább" magamat. Szerintem a gyerekeink azt szeretik legjobban, ha mi éneklünk nekik.

2009. febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2009. febr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a youtube-ról szoktam neki zenét kapcsolni.

Ő 11 hónapos változó,hogy melyik tetszik neki.

Általában a fülesmackót és a gumimacit szereti a legjobban.

Ezen az oldalon találhatsz régi meséket is mint a kukori kotkoda meg hasonlók.

2009. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a Baba Zene 1-4 albumokat hallgatjuk. Még csak 3,5 hónapos, de imádja. Itt megtalálod és még sok más érdekeset is: [link]
2009. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aranyos meséket, zenéket, verseket ... szeretnél keresni-hallgattatni, az egyszervolt.hu oldalon tudsz válogatni. Nekem onnan a Makám együttes dalai jönnek be, a cd-t is megveszem, mert az 5 hónapos babám nagyon szereti! Vagy pl. van még egy cd, ami nagyon szuper, az alomszepzene.hu, nekünk a 2-es van meg, a Sellőlány története, de pl. hárfa zene cd is bejött.
2009. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!