Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Infacol lehet, hogy egyszer...

Az Infacol lehet, hogy egyszer-egyszer segít csak?

Figyelt kérdés
3 hetes kifiam 10 napja hasfájós lett. Megfigyeltük, hogy reggel az első etetés után, ill. fürdés előtti etetés után. Olyankor feszíti magát, rúgkapál, feszeng. Masszírozom a hasát, tornáztatom ill. adom az Infacol-t. A nap más szakaszában \'hál Istennek segít a szer, valamint éjjel nem adok neki, mégis nyugodtan alszik. Mi tévő legyek? Adjak neki mást? Vagy örüljek, hogy nem egész nap küszködünk?
2009. febr. 21. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kisfiam nem egész 1 hónapig volt hasfájós,és minden etetés előtt adtam egy pipetta Infacolt Neki.Most 2,5 hónapos,de már nem nagyon adok neki,mert hál'Isten nem fáj a pocija :)Én még éjjel is adtam Neki,amikor még megébredt,mert utána tudtam,hogy nem fog fájni a hasa.A masszírozás is jót tesz,főleg az amikor a kis könyökéhez emeled a kis lábát.Persze óvatosan.Nem fog összeérni,csak nagyon jót tesz majd neki,nekünk bevált.

Jó babázást!:)

2009. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Az én lányom is hasfájós volt kb 3 hónapos koráig adtam infacolt minden etetés előtt,éjszaka nem. Sokat tornáztunk meg masszíroztunk, szépen kinőttük.Lényeg hogy minden etetés után büfiztesd, nálunk volt olyan hogy fél órát is vártunk a büfire, jó ha van kényelmes fotelod!

kitartás!!!!!

2009. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Amelyekről írtok, úgy mint masszírozás, lábemelgetés, büfiztetés nap, mint működik, de nem mindig segít....éppen most is a 8 órai szopi óta nyugtalan. Nem sír egyfolytában, csak nyüszög, panaszkodik és nem tud pihenni,pedig látom, hogy aludna. Büfi, puki, Infacol megvolt. Akkor?!
2009. febr. 21. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínű nyűgös.Tudod Ők sokkal érzékenyebbek,mint mi felnőttek.Pl.:Front.Az én kisfiam 2 napja nyűgös,most is sírdogál kicsit,de aztán be-be alszik.Ilyenkor amikor nagyon sír,felveszem megnyugtatom,beszélek Hozzá,és így megnyugszik.De bezzeg ha lerakom a kiságyába akkor jajaaaj! :))))

Kitartás! :)

2009. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen valószínű nyűgös, a picik nagyon érzékenyek.Vigyázz azt is megérzi ha neked van valami lelki problémád!!!!Szeretet szeretet!!!Türelem!!
2009. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!