Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye a legjobb dolog a világon...

Ugye a legjobb dolog a világon anyának lenni?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy nincsenek nehéz pillanatok, de én nagyon élvezem az anyaságot.Csak rám mosolyog, s minden bajomat elfelejtem....Rosszul vagyok, ha arra gondolok, hogy vissza kell majd mennem dolgozni. :)Ti hogy vagytok ezzel?
2009. febr. 21. 18:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

HÁT EZ AZ UTOLSÓ NEM SEMMI!15 ÉVESEN SZÜLNI?BÁTOR!

Én is nagyon boldog vagyok,hogy van nekem a kislányom!

Ő nekünk a mindenünk!Aranyos,kedves,mosolygós kiscsaj!

Amikor meg ránknéz azzal a zöld szemeivel...akkor meg elolvadunk!

Ő a ledcsodálatosabb a világon!Imádom!!!!!!!!

2009. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
79%

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.

IMÁDOM a lányomat! A kis huncut mosolyát; meg amikor felveszem és álmosan beledől a karomba, kapaszkodik, mint egy kis majom; meg ahogy szuszog, meg nyögdécsel álmában,... :)))) Meg mindenét és mindent, ami vele kapcsolatos! Az illatát, a bőrét, ... még a sikítozását is (bár néha már szeretnék egy füldugót)! :D

Azért van olyan, amikor már majdnem elszakad nálam a cérna, de ez annyira eltörpül a jó dolgok mellett!

Nem adnám őt senkiért és semmiért!

Apukája azt mondta, annyira szereti, még a kakiját is megenné! Erre én azt mondtam, h pfuj, de valahol igaza van. Lehet, h én is megenném.

Az én gyerekem a legszebb, legokosabb, legügyesebb a világon, persze csak nekem, de ezt mki biztosan így érzi a saját gyerekével kapcsolatban.

Hihetetlen, nem gondoltam, h lehet vkit ennyire szeretni! (ennyire elvakultan, és ilyen nagyon)

Kicsit egyhangú itthon, de fogalmam sincs, h h leszek képes majd elengedni őt! :(

2009. febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!