Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adagoljátok ti a gripe...

Hogyan adagoljátok ti a gripe watert?

Figyelt kérdés
Most akkor 5 ml kell, vagy 0,5? Nem mindegy! És mivel méritek ki? Nekem az Infacol-os cseppentő van, de az 0,5 ml. Az elég? És mikor kezd hatni?
2011. márc. 17. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, elég hülyén van leírva, hogy egy mokkáskanál, azaz 5 ml, namost a mokkáskanál sokkal kevesebb. Én vettem külön felszívós adagolót, kis gumi gömb van a végén, és az oldalán fel vannak tüntetve a ml-ek. Ha infacolos van csak, akkar azzal mérd ki az 5 ml-t, tehát 10 infocolos cseppentő teleszívva. Vagy vegyél elő mondjuk kis feles poharat, vagy valami ami kicsi, és abba mérj kis pl. vízből ml-t az infacolos segítségével, és jelöld meg hogy meddig van, és utána már csak abba kell beleöntened, és nem kell mindig szórakozni az infacolos kis cseppentővel. Én a babának úgy adtam, hogy külön cumisüvegbe mértem bele, és evés előtt kb perccel kiszopiztattam belőle. Egy természetgyógyász javasolta hogy evés előtt adjam neki kb ennyivel, mert úgy hat a legjobban. Hogy mikor kezd hatni? Elvileg aznap már jobb kell hogy legyen.
2011. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vok. bocs, lemaradtak az elejéről a számok. szóval a kis pohárba mérd ki az 5 ml-t, és evés előtt 10 perccel add neki oda.
2011. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5 ml kell.Fecskendővel mértem ki.Állítólag 4 nap múlva teljesen megszünteti a hasfájást ha rendesen van adva,de én abbahagytam mert nem nyelte le olyan rossz íze van csak öklendezett.Reméljük a tiéd elfogadja.
2011. márc. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 ml adtunk neki egy kis tejbe. igazából nekünk nem szüntette meg a hasfájást. 10 üveggel ivott meg, eleinte napi 5-6 alkalommal majd minden második haminál kapta.
2011. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5ml?Az nagyon sok!Én csak 0.5öt adtam neki 3x.
2011. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10.18-as vagyok. nem sok az 5ml, annyit kell neki adni. ha nincs mérce, akkor a kupaknak kb. 3/4-éig kell tölteni a vizet, az mondhatni 5milli.
2011. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!