Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fagyasztóból csirkemellet...

A fagyasztóból csirkemellet vettem ki, és megfőztem. Jégkockatartóba visszafagyaszthatom a babának? 9 hós.

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, de csak egyszer.

Vagyis úgy értem, ha azt majd kiolvasztod már utána ne fagyaszd vissza.

2009. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. febr. 22. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha már egyszer le volt fagyasztva, nem fagyasztanám újra, még ha meg is főzöd! Kétszer fagyasztani nem szabad! Én veszek friss csirkemellet, jégkockatartóba kiporciózom, és úgy fagyasztom le, majd amikor kell megfőzöm frissen!

Minden jót!

2009. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom, hogy frisset veszek és azt főzöm meg, fagyasztom le jégkockákba. Biztos nem lesz semmi baja, ha fagyasztottból csinálod, de szerintem azért jobb a frisset lefagyasztani. (Én is gondoltam már erre, amit kérdeztél, de inkább elmentem frisset venni. :-))
2009. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azért kérdezem, mert ez házi csirke, csak a ősszel (mikor levágtuk, és a fagyóba tettük), még nem gondoltam arra, hogy ezt jégkockatartóba tegyem el a babómnak. Nem szeretnék vele táposat etetni, ha van házi. Jó persze, van aki mindig csak a boltit tudja adni, és annak a babónak se lesz tőle semmi baja.
2009. febr. 23. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!