Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan internetes oldal,...

Van olyan internetes oldal, ahol online nevezhetem a babámat pl. fotózásokra, reklámfilmekre stb?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Miért is jó ez a gyereknek? Mert gondolom az a legfontosabb neked, hogy neki a legjobb legyen...
2009. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Az én ismerősömék portfóliót csináltattak a piciről,azt adták be ügynökséghez,ők hivják fotózásokra.A portfóliójuk 50 ezer volt ...
2009. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi,de erre nincs pénzünk... nem egy modell-csemetét szeretnék, csak szerintem nagyon szép(mint mindenkinek a saját gyermeke) és gondoltam megpróbálok vmi hasonlót...
2009. febr. 22. 21:16
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Én nem véleményt kértem, hanem segítséget....
2009. febr. 22. 21:17
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Hmm, látom, le lettem pontozva (első hozzászóló vagyok). De miért is? Persze hiába is várnék választ.


Nem értem ,miért jó az, ha így dicsekszünk a gyerekkel? Ismerek olyat, aki összevissza cibálta szerencsétlen babát némi pénzmagért. Otthon meg le se tojta, nem adta meg neki a kellő harmóniát. Félreértés ne essék, NEM feltételezem a kedves kérdezőtől ezt, de télleg.


Nagyképűség nélkül mondom, hogy az én 20 hónapos kislányom ritka szép és kedves baba, akárhol járunk vele, megáll az élet, de tényleg, mindenhol abszolút középpont (fürdőben, usziban stb.).

Eszembe sem jutott volna ilyen baromságokra cibálni, inkább elmegyek vele az erdőbe sétálni...

2009. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Ja, és nem véleményet írtam először, hanem csak egy kérdést tettem fel.
2009. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

minden szülő úgy neveli a gyermekét ahogy szeretné, s ezt sztem tiszteletben lehet tartani, csak egy netes oldalra lett volna kiváncsi....

nem merültem bele, a babavilág oldalán próbálkoztam, de nekem nem sikerült feltennem a képet többszöri nekifutásra sem így feladtam

2009. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A kérdésedből érezni a véleményed...De azt hiszem, nem kell senkinek sem bizonygatni, jó anya vagyok-e, mert fel mertem tenni ilyen kérdést.
2009. febr. 22. 21:28
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 22. 21:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Van most babaszépségverseny a picibaba.hu-n, és a babavilag.hu-n is. Az utóbbit említette már egy előző hozzászóló, neki üzenem, hogy sikerült feltöltenie a képet, de ezek csak jövő héten jönnek ki valamikor, mert szerdán lezárul a mostani verseny, és a most feltöltött képek csak utána jelennek meg! Nevezd csak nyugodtan, jól esik az ilyen egy anyai szívnek!

Az ilyen hülyékkel meg ne foglalkozz mint az 1. válaszoló. Mintaanyának képzeli magát, közben ostoba és csak kötekedni jár ide!

2009. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!