Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a Jónás-naptár alapja?

Mi a Jónás-naptár alapja?

Figyelt kérdés
Nekem havi 1 termékeny napot ír. Ez másnak is így van? Csak kíváncsiságból néztem meg, mert az első baba első alkalommal összejött. Kb heti 2-szer vagyunk együtt a párommal, ami szerintem elég kevés, mégis összejött. Nem hiszem, hogy pont eltaláltuk volna. A rizikófaktortól meg beparáztam. Mi van, ha rossz időpontban szeretkezünk, és beteg lesz?
2009. febr. 22. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyi a "tudományos" alapja. Tapasztalatot nem igazán tudok,mert tőlem távol állnak az ilyen dolgok.

2009. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon azért ne bízz benne! Beteg nem lesz attól, hogy nem jó napon szeretkeztetek. Én hittem neki, de már nem teszem. Fiút ígért 100%, lány lett:).

Üdv

2009. febr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nagyon bízom benne, csak kíváncsiságból néztem meg. Fiút szeretnénk, már van egy kislányom. De mivel havi 1 napot ír, ezért nem lehet biztos, mert azért annál mi többet vagyunk együtt. És ha nem aznap esem teherbe? Bármi lehet a neme.
2009. febr. 24. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!