Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált már valaknek a homeopát...

Bevált már valaknek a homeopátiás bogyó könnycsatorna elzáródásra? Melyik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez komoly betegség, mindenképpen orvost és átfecskendezést igényel. Ne kisérletezz vele.
2009. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Tényleg ne! Az én lányomnak 2 szer mosták át,pár hónapos volt, én nem is voltam bent, mert nem bírtam nézni, de eszembe sem jutott volna otthon kezelgetni. Azt mindenképp ki kell mosni, és utána majd kaptok szemcseppet amit neked kell beadnod.

2009. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Nekünk bevállt. Kisfiamnak el volt záródva a bal szeménél a könnycsatorna. Elvittem szemészhez, ott azt mondták, hogy át kell mosni, mert nem valószínű, hogy rendbe fog jönni (akkor volt 7 hetes). Nem engedtem meg, hogy átmossák. Rengeteget olvastam a könnycsatorna elzáródásról, többek között azt is, hogy 8-9 hónapos korig nem szabad átmosni, mert többet árthatunk vele, mint amennyit használ. Többek között ezért van az is, hogy egy babának többször át kell mosni, mert túl korán végzik el az átmosást. Nyugaton egyáltalán nem olyan "divatos" ez az átmosás, mint nálunk, ott várnak min. 8-9 hónapos korig, de gyakran akár 1 éves korig is. 3 hónapos volt a kisfiam, akkor elvittem egy másik szemészhez, mert arról is olvastam, hogy homeopátiával is lehet kezelni ezt a problémát. Ennek a szemésznek a javaslatára el is kezdtünk használni egy homeopátiás szemcseppet. kb. 10 nap elteltével elmúlt az elzáródás. És azóta sincs semmi probléma a szemével :) Most 11 hónapos!
2009. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!