Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek fog az apjára...

Tóth Bernadett2 kérdése:

Szerintetek fog az apjára emlékezni? 2 hétre elutazott,2 hós a fiam. Skype-on beszélget vele.

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 4 hós volt, amikor másfél hétig nem látták egymást az édesapjával. Azt hiszem nem ismerte meg utána, de viszonylag gyorsan megismerkedett vele újból :) Szóval biztos emlékszik, benne van a tudatalattijában, de nálunk nem ment egyből.

Ne aggódj, nem lesz gond :) Max 1-2 nap kicsit nagyobb távolságtartás.

2011. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 hónapos hogy emlékezne még?
2011. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még ilyen pici babáknak nincs emlékezőképessége!
2011. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán igen, én nem vagyok biztos benne, hogy nem:)

De a skype-on biztos nem "beszélget" vele. Nem hiszem, hogy összekötné az apját és a skype-t.

2011. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A skypot csak azért írtam mert onnan azért hallja a hangját és azt eddig megismerte amikor itthon volt apa és megszólalt.
2011. márc. 21. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:

15.01es vagyok.

Nálunk Apa 1,5 hónaposan ment ki és mi is beszéltünk minden nap Skype-on, hallotta a hangját, egy hónap múlva mentünk utána, de nem ismerte meg az Apját, viszont egy két nap alatt összeszoktak.

Az hogy Skype-oltok nem jelent semmit neki, ilyen pici babától még ne várjátok, hogy megismerje.

2011. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!