Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Pampers...

Mi a különbség a Pampers Premium Care és az Active Baby 4-es pelenkák között?

Figyelt kérdés

Mi az Active babyt használjuk már ki tudja mióta, bevált nekünk. Úgy adódott, kogy kuponnal nagyjából azonos áron tudtunk Premium Care-t venni. Gondoltam kipróbáljuk, milyen lehet. Hát, bevallom őszintén én semmi extrát nem látok rajta. Összecsomagolva vékonyabb, más színű és ennyi. Férjem szerint, ha pisis, akkor még rosszabb is, mert olyan a belseje mintha össze lenne csomósodva benne a vatta. Én ezt sem látom.

Tulajdonképpen mitől ilyen drága? Mivel tud többet a "normál" pelusnál?

Tudom, hogy furcsának hat, hogy nem tudok kétt itthon lévő pelust összehasonlítani, de ez van.

Köszi a válaszokat!


2011. márc. 22. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Az active baby nekünk nem jött be, mert nem gumis a dereka...vagyis a nininek nem volt az, a midinek az?

A premium care nem nagy szám, mondjuk nekem azért tetszik csak mert vékony nagyon, ez jó lesz nyáron, most a fiam 5 hónapos.Amúgy eddig csak akciósan vettük, tényleg elég drága.

2011. márc. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs benne illatanyag, és más a belseje, ami elvileg sensitiv, tehát érzékenyebb bőrű babáknak is megfelelő. Ehhez képest én azt tapasztaltam, hogy jobban visszaengedi a bőrhöz a pisit, mint az active baby.

Én sem voltam megelégedve vele, pedig iszonyat drága.

2011. márc. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a premium szétmarta a fenekét,a másiktól meg semmi baja...
2011. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok,bocsi, mi még hármasat használunk.De a 4es active baby gumis derekú?Mert akkor lehet kipróbáljuk majd...
2011. márc. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam, abszolút nem jobb szerintem mint az active baby.
2011. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
08.56-nak.Nem gumis hátuls egyik pampers sem:(Csak oldalt a tépőzárnál,de ott az összes!Tudtommal csak a liberó és a huggies gumis hátuls is,de javítsatok ki ha tévednék...
2011. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerencsére a lányom eddig semmire nem volt érzékeny ( 1 éves), így nincs jelentősége a sensitíve hatásnak.

Most elővettem megint mindkettőt, a fény felé tartva már látom mitől vékonyabb a Premium. Ebben hátul semmi bélés nincs, csak az aljától kezdődik hátul a nedvszívó réteg ahol a bugyiknál a dupla varrás van, és egész a hasig tart. Ezért engedheti vissza a pisit hátul. Mondjuk hanyatt alvó babáknak nem előnyös, a lányom pedig az.

Majd elrakom én is nyárra, arra valóban jobb, köszi. Most azt használom ami a kezembe akad. ( mindkettőből van kikészítve)

A kérdésre válaszolva: már nem emlékszem, hogy milyen volt a 3-as, de ha konkrét gumira gondolsz mint a Liberonál, olyan nincs benne. Ahol a ragasztó van rögzítve ( a kis fülecske oldalt), az ruganyos, ezzel van megoldva a gumirozás. Meg lehet szorítani, vagy lazábbra engedni, idomul a pocak méretéhez.

Remélem érthető voltam.

2011. márc. 22. 09:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Én viszont meg vagyok elégedve a Premium Care-rel. Én azt tapasztaltam, hogy jobban tartja a pisit, mint az Active Baby. Viszont tényleg drága, ezért én is csak akciósan, vagy kuponnal veszem, és éjszakára használjuk csak. Nappalra marad az Active Baby!
2011. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!