Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ez az autós ülés:...

Milyen ez az autós ülés: giordani mythos blue? érdemes megvenni? Vagy milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

[link]

jó lenne egy menet közben dönthető, könnyen igazítható öves, megbízható ülés a kisfiamnak. most 7 és fél kiló, 19 hetes és alig fér a hordozóba.

a belinkelt termékre gondoltam, de ugye neten keresztül nehéz dönteni... nem írnak minden tulajdonságot. személyesen meg nem nagyon tudok menni.

köszi a tanácsokat!


2009. febr. 24. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi most vettük szombaton és állati jó! Nem drága, nagyon szép és jó minőségű. Lehet menet közben is dönteni. A lányom 8 hónapos és a szűkítő teljesen belepasszítja az ülésbe. Én is a neten néztem ki, én sem mertem megvenni, így felmentünk Bp-re megnézni. Meg is vettük fél perc alatt. Nagyon szép puha az övrész is. Annyi a szépséghibája, hogy (szerintem) kell bele nyári huzat, mert nem ilyen spéci légző huzat van rajta. Meg vagyunk vele elégedve, a gyereknek is tetszik :)
2009. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát arra hogy beleüljön arra jó, de biztonságot csak az isofixes autósülések jelentenek. És hát még az sem 100%, de esetleges ütközéskor bizony izofix nélkül semmit nem érnek ezek az ülések. Viszont amúgy biztosan kényelmes a babának. Ha semmi képpen nem engedhetitek meg az isofixes ülést akkor tökéletes, bár jó lenne ha bele tudnád ültetni a babókát.
2009. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát... sajna nem tudunk nagyon sok pénzt ráfordítani...

azt hittem, 9 kg-os koráig elég lesz a hordozó (10-ig van ráírva) és utána beruházunk egy komolyabb szerkezetbe. de muszáj váltani. remélem mire 18 kg körül lesz, összegyűlik a pénz a biztonságosabb ülésre... azon leszünk...

köszi a segítségeteket!

2009. febr. 24. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!