Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszerre is használhatok...

Egyszerre is használhatok több kupont?

Figyelt kérdés
Azért itt kérdezem, mert van dm-es baba kuponom, meg 15%-os kuponom is. Egyszerre is használhatom a kettőt,
2009. febr. 24. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
igen.
2009. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


# A dm üzleteiben beváltható kuponok más forintális kedvezményt nyújtó kuponnal együtt nem érvényesek.

2009. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elfogadják egyszerre a kettőt,legalábbis én már fizetem igy.15%-ossal és babakuponnal,nem volt belöle probléma.
2009. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig rá van írva (a hátuljára) hogy mivel együtt használható.Általában csak a forintális kedvezmények nem vonhatók össze, de a 15%, és pl. egy pampers 500 ft-os használható együtt, én mindig így vásárolok.Először levonják az 500 ft-ot, utána a 15%-ot, a végén.Össze szoktam gyűjteni, sokat lehet spórolni, nem mindegy, h 50-ért, vagy 36-ért veszem a pelust
2009. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!