Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy enyhébb tűdögyulladása...

Ha egy enyhébb tűdögyulladása van a 6 hos fiamnak az mennyi idö mig meggyogyul?

Figyelt kérdés
ma voltunk röntgenen és vérvételen,ne tudjátok meg mit éreztem,ék már túl lenni rajta
2009. febr. 25. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolom kapott gyógyszert. Ugye? Milyet?
2009. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
sumamaed antibiotikum és ventolin inhalácios készulék.
2009. febr. 25. 14:13
 3/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A röntgen egy cső volt és beleszíjazták, fellógatva igaz?

Mi 2 hónaposan voltunk (más miatt), de én kikészültem...

Amúgy nagyon hamar fel fog épülni, a picik gyorsan betegszenek, de ugyan olyan gyorsan fel is épülnek!Hidd el.

A lányom 20 hós 2 hete volt beteg, nem tudták, hogy tüdőgyulladás vagy hörghurut-e, nem küldtek röntgenre, mert sumomedet kapott, ami mindre jó. 3 nap alatt meggyógyult, igaz még kicsit köhögött, amire stodalt adtam.

2009. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az jó lesz hidd el!
2009. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen betegséget meg kellene akadályozni, nem értem hogyan kap tüdőgyulladást egy ekkorka baba???


Nagyon kell vigyázni rájuk, mert nem mindegy hogyan öltözteti őket az ember. Hamar megfáznak. :( És ez igaz a kisgyermekekre is szerintem. Én még otthon is 3 réteg ruhát adok rá, hiába van 25 fok a lakásban. 1 rugdalózó ami vékony fajta, 1 kis vékony hosszúújjas (hát nem is tudom minek hívják) "póló", és még erre a kötött pulcsi. Alulra pedig a rugdalózóra még egy meleg nadrágot is húzok. Nem vagyok tudálékos természetű-senki ne higgye-és nem szeretnék senkit sem megsérteni, de rengeteg múlik a szülőn, hogyan öltözteti fel a csecsemőt és övé a felelősség is. Én láttam már kisbabát úgy öltöztetve kb. 2 hónapja, hogy csak a téli bundazsák és alatta a rövidújjas body volt csak rajta. És ekkor december volt, 0fok körül. Akkor pedig nem csoda ha az a szegény baba beteg lesz. Érdemes odafigyelni az öltöztetésre...

2009. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

te ugy gondolod minden anyuka akinek beteg a gyereke arrol a szülö tehet.tudod ebben az a baj hogy az orvos mondta hogy mivel fogzik ezeret jobban benyelmindent,nem lehet megakadályozni,hiszen meg azt is hozzátette hogy alkata is olyan hogy hajlamops aszmatipusu hörghurutra....ezt diagnosztizaltak majd a helyetesitö orvos rossz gyogyszert adott es ennek eredménye ez lett hogy később szedte a jo es hatasos gyogyszert.Tehát akkor ezert is en vagyok a hibas,illetve en vagyok a felelötlen?

annak idején nekem azt mondtak hogy tüdögyulladasom van es kiderult hogy lyukasszivel születem tehat erről anyu tehet?

ne haragudj h ezt irom de nem ertek vele teljsen egyet

2009. febr. 25. 15:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát én mindig felöltöztetem (nem túlöltöztetem mint sok okos)a lányomat, harisnya, meleg naci, felül bodyval együtt 3 réteg itthon,és 21 fok van bent, kint plusz rétegek és mifene mégis beteg lett.

Már előtte is az volt, csak nem a megfelelő gyógyit kapta, és felülfertőződött. Ennyi,

Nehogy már a kedves 2. válaszoló engem (minket) tegyen felelőssé.

Felháborító egyesek okossága!

Igen, biztos van, hogy egy szál semmiben viszi ki valaki a gyereket, meg olyan is van, hogy nyár 30 fok, anya rövid kis ruci, gyerek meg 4 réteg (szerintem ő is ilyen, ha 25 fok van náluk és száz réteg a gyerekén):-))))


Na mindegy, nem is az a lényeg, hanem kedves kérdező remélem már jobban van a picikéd!

Az enyém hamar meggyógyult, holnap kap 2 oltást, a pneumococcus ellenit meg a kullancs ellenit, már lennénk túl rajta!

Majd írd le mi újság.

2009. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szóval rosszak az orvosok?!! Könnyű másnak átpasszolni a labdát. Érdekes. A fogzásnak mi köze a tüdőgyulladáshoz??? Szerintem semmi összefüggés nincs közte. Nem értem teljesen azt sem hogy gyógyszerszövődmény miatt lehet ilyen. Azt tudom ha az igazságot megmondjuk az mindig mindenkinek fáj. És ez tény és így is van. ?ég nekem is. :)
2009. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még nekem is. Bocsi a gépelésért és jobbulást kívánok. :)
2009. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló (és a 3. vagyok megint, akinek már volt ilyen baja).

Okoskának írom, hogy gondolom a kérdezőnek azt mondhatta a doki, hogy mivel fogzik a babája, ezért a szájába vesz mindent és így több bacit kap be, mintha nem gyömöszölne mindent bele!

Nálunk meg nem kezelték időben, vagyis nem kapott antibiotikumot, hanem csak nyákoldót és ezért alakult ki,pár nap múlva, nem az orvos hibája és nem is az enyém TE nagyon bölcs, p...csa!

Jobb lenne, ha nem is írogatnál ide, ha csak szemétségeket írsz. Az embernek(kérdező) megvan a maga baja, és ha már tanácsot nem adsz neki és megnyugtatást keress magadnak jobb elfoglaltságot!

2009. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!