Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hurutos köhögésre mit ajánloto...

Hurutos köhögésre mit ajánlotok? Sinecod jó? Orvoshoz elvigyem, ha csak köhög és náthás?

Figyelt kérdés
Egy éves, most először beteg. Elég csúnyán köhög, náthás, de nem lázas, a hangulata sem rossz. Csütörtökön mennénk egészséges tanácsadásra.
2011. márc. 28. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hurutos köhögére Ambroxolt adok a 15 hónapos kisfiamnak az orvosunk tanácsára.

Este pedig lefekvéskor Fenistil cseppet.Annyi cseppet kell adni ahány kiló.

S orrcseppet használunk.

Ha nem műlik inkább mutasd meg orvosnak.De az egészséges rendelésen nálunk ki is van írva,hogy NEM SZABAD bevinni beteg gyereket!


Jobbulást!

2011. márc. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egészséges tanácsadásra ne vidd. Hívd fel a dokit. A Sinecod köhögés csillapító, nem jó hurutos köhögésre mert elfedi a köhögési ingert és bent marad a váladék. Az Ambroxol nagyon jó, az hurutos köhögésre van. Mi úgy szoktuk hogy nappalra köptetőt, éjszakára köhögés csillapítót kap.
2011. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan azt mondtam volna mint a második válaszoló,nappal ambroxol este sinecod.
2011. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sinupret csepp
2011. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!