Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tesz-veszen játékot rendelte...

A tesz-veszen játékot rendeltetek már? Megéri? Könnyű rendelni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte mindent a Teszveszről, Vateráról vettünk eddig: gyerekruhákat, babakocsit, hordozókendőt, cumisüveget, karácsonyfaégőt, még a nappali szőnyegét is. Ha belejössz, könnyű rendelni. Olvasd el a Segítség oldalukat, ott mindent leírnak részletesen.
2011. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, én sok mindent vettem már ott, játékot is. Használtan, kifogástalan állapotban kb féláron kapod meg a bolti árhoz képest.

A nagyobb dolgokat úgy kerestem, hogy személyesen el tudjak érte menni, így olcsóbb mint a posta.

Pl vettem járássegítőt, állj fel velem zsiráfos golyópályát, mássz utánam pillangót, mássz utánam golyót. Ezek mind elemes, zenélő játékok, egyiknek sincs hibája, nem csalódtam.

Ha pedig már nem kell, ugyanúgy eladom, talán kicsit kevesebbért, mert régebbi, de én úgy nevezem, hogy ez volt a "bérleti díja":)

Erről jut eszembe, babamérleget is itt vettem, olcsóbbra jött ki mint a bérlés. Még most is használom, de már az eladáshoz, a csomagok súlyát ezzel mérem le:)

2011. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

regisztrálsz kikeresed ami kell, ha van fix ár akkor leütöd, ír neked egy mailt, hogy hova küld a pénzt és feladja vagy pedig utánvétellel megkapod


ha nincs sfix ár akkor meg licitálsz, ha te adod a legtöbbet akkor megnyered a licitet és tiéd a cucc

2011. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!