Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 7 és fél hónapos...

Adhatok 7 és fél hónapos babának brokkolit?

Figyelt kérdés
Csak fagyasztott brokkoli van itthon, lehet ezt használni? Minden részét fel lehet használni, vagy csak a szárát? Köszi
2009. febr. 26. 09:08
 1/5 szikra veronika ***** válasza:
74%

7 hónapos kortól adható

banán, körte, narancs, citrom

paradicsom, cukkini, saláta (főzeléknek elkészítve), brokkoli,

fehérrépa, pasztinák, zeller, spárga, tök, uborka (sütve vagy főzve),

passzírozott zöldborsó (héj nélkül), tökfélék

hús: csirke, pulyka

étolaj : 1 kávés- kanál / 1 dl főzelék petrezselyem, zellerlevél, kapor, metélőhagyma

2009. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia. szerintem adhatsz. én kislányom is ilyen idős és holnap fog kapni fagyasztottat. azt viszont sajna nem tudom hogy lehet elkészíteni, ennek még nekem is utána kell járnom.
2009. febr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én adtam neki 7,5 hónaposan, de úgy néz ki nem bírja, mert a popsia teljesen piros volt tőle, aztán mikor nem adtam el is múlt, pedig eddig semmire nem volt allergiás. Próbáld ki nyugodtan.
2009. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 7 hós múlt, én már adtam neki répával, krumplival, nagyon ízlett neki, és semmi baja nem volt, nem fájt a pocakja. (Szintén mirelitből csináltam.)

Külön vízben főztem, nem a répával, krumplival együtt és nem a brokkoli vizét használtam a turmixoláshoz.

2009. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Adhatsz, persze.

Főzd meg, szerintem az egészet lehet, kicsit sós olajos vízben, majd keverd bármivel,a mit szeret a baba. Krumpli, répa, fehérrépa, karalábé, sütőtök...szóval bármivel.

2009. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!