Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Giraffe Club sh 269 vagy Top...

Giraffe Club sh 269 vagy Top Rider sh 390A vagy Chipolino Flora? Ti melyik babakocsit választanátok?

Figyelt kérdés

Mindegyik tolható mindkét irányból. Melyiket tudjuk hosszú távon használni?

[link]

[link]

[link]


2011. márc. 30. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
ha a tolókar nem állítható bele fogsz rúgni a kerekekbe mert túl rövid mindegyiknél, mondjuk nekem egyik sem tetszik, bocsi
2011. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi,véleményekre vagyok kíváncsi. :)

Pierre cardin ps822 ?

[link]

2011. márc. 30. 10:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a chippolino tetszik,főleg,ha lány!A top ridernak nincs lábtartója,ami a vádlit támasztja,nekem ilyen van(más márka).Borzasztó,hogy lóg a gyerek lába,a lenti műanyag tartót még nem éri el.
2011. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is néztem a Giraffe club 269-et,de az nagyon nehéz 11,5 kg.

A flora az könnyű 6 kg körül van. Ha lényeges a súly akkor én a florát választanám.

2011. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a Pierre Cardinra szavazok. Egyik szomszédunknak ilyen volt, és nagyon bejött nekik. A többi meg nem tetszik. És egy másik ismerősömnek Top Rider volt, azt mondta, hogy tök jó, hogy olcsó volt, de gagyi....
2011. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyet keresek,megfordithatósat. Ma beszéltem a neobaby oldalon lévő telszám tulajdonosával. Azt mondta h ő a giraffe clubbal nem foglalkozna mert nagyon gagyi. Kinai sz.r utánzat.. Ezt ő mondta.. De az tényleg poz hogy a Flora az csak 7,5kiló!

Nekem most Top rider bs05 van,teljesen meg vagyok elégedve csak a kicsim nem. .

Melyiket vetted végülis?

2011. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Peg Perego Veneziát vettünk használtan. Nagyon bejött!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 4. 11:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Merre felé laksz esetleg az országban? Szeretnék én is a lányomnak felém néző kocsit venni(főleg a Flora tetszik nekem) de nem merem megvenni mert mi van ha nem tetszik neki mint a Top riderünk...amiben nem lát. Esetleg egy személyes megtekintésre tudnánk összehozni egy találkát? (Pesti vagyok,akartam irni neked privit,de n incs lehetőség rá.)
2011. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Budapesten,a XIII. kerületben lakom. Ha szeretnéd,találkozhatunk és megnézheted a babakocsit,de ha komolyan érdekel ez a típus,szerintem keress rá az Expressz.hu-n,sokan árulják Pesten is,és akkor ha megnézed és tetszik,meg is tudod venni. Szép hétvégét!
2011. máj. 7. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!