Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eszik valakinek a babája...

Eszik valakinek a babája Nestle Lactogen AR-t? (Új Bukás elleni tápszer)

Figyelt kérdés

Eddig tejfehérje érzékeny gyanús volt a babám,így milupa pregomint kapott nutriton sűrítéssel,mert hogy bukós baba.(hasfájós is egyébként)Mivel úgy tűnik még sem az,a Lactogen AR-t írták fel neki,de olyan híg,hogy nagyon sokat bukik tőle.Sűrítsem ezt is nutritonnal? Vagy sinlac-cal?Vagy inkább másik tápszer kellene?

Akinek van valami ötlete,vagy eszik a babója ilyen lactogent,lécci írjon véleményt! Köszi!


2011. márc. 31. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
BEBA HA/ AR esetleg
2011. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nutritonnal elvileg bármelyiket sűrítheted. A fiam az összes AR tápszert kibukta, ráadásul neki HA-s kellett volna. A BEBA HA AR se ért semmit, csak jó drága volt. Úgyhogy neki végül sima Milupa HA-t sűrítettem Nutritonnal. 11 hónaposan múlt el az állandó bukás, de még 14 hónaposan is előfordult hetente 1-2x. (Előtte, amikor rendesen bukott, akkor EGY kajálás után 5-10x!)
2011. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én babám, ezt eszi, már több mint egy hónapja, és nagyon meg vagyunk vele elégedve, nem bukja ki, édeskés íze van, nincs olyan sűrű mint a Beba AR volt, de nagyon szereti! Árban is sokkal jobban megéri, mert 900 gramm és 961 ft, a Beba ehhez képest drága, mert 600 gramm, és 2300 körül van ha jól emlékszem, evett ilyet is, de az is csak visszajött belőle.
2011. ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
1 hónapos kislányommal most váltottunk át a Lactogenre. Eddig Beba HA startot kapott,de az orvos most ezt írta fel,mert hogy ez olcsóbb. Igaziból egyik sem vált be,met a Beba megfogta a székletét,a Lactogentől nem igen akar jól lakni és sokszor vissza is jön belőle szinte az egész. Úgyhogy kísérletezünk tovább.
2011. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak!


Második vagyok, próbáljátok ki a Nutritont ti is! Bármelyik tápszerhez lehet keverni. A fiamnak csak a Milupa AR nem jött vissza, de attól rettenetes székrekedése lett, a Baby Fit szintén székrekedést okozott, de ki is bukta, a Beba úgy jött vissza, ahogy bement....

Végül Nutritonnal sűrítettem a Milupa sima HA-t, amikor pedig kevésbé bukott, egyre kevesebb sűrítőt raktam hozzá. Jól lehetett vele variálni ;)

2011. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok! Ez a tápszer eleinte nagyon bejött, de aztán ezt is elkezdte visszabukni, most kapott a gyerekorvostól egy szirupot, a neve Gastrotuss baby, ezt evés után 5-10 perccel kell neki adni, na ezzel most így bevált, nem jön vissza még a tea sem! Amúgy ez a tápszer nem közvetlen evés után jött neki vissza, mint a többi AR-es, hanem másfél 2 óra múlva, és akkor elég sok, nem egy két kis kortyocska.
2011. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát nekem sajnos sugárban hányta ezt ki,és még 2,3 órával később is,az emésztettet is,így nutritonnal besűrítettem,de még így sokat bukott.Ja,és nem is laktatta!

Vissza álltam a pregominra,mert azt nem bukja úgy nutritonnal,meg vissza megyünk a gastro-ra.

Azt a szirupot háziorvos írta fel? Nekem is kibukja a teát is. :(((

köszi a válaszokat.

2011. ápr. 13. 10:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Vény nélkül lehet kapni ezt a szirupot, csak vigyázz, mert ahonnan én vettem, nem ismerték, és először Gastrosoll-t akartak adni, az gyógynövényes, hiába magyaráztam nekik, hogy nekem Gastrotuss baby kell. Na aztán mégis csak megkaptam amit akartam. A gyógynövényest is adják vény nélkül, de nem mertem bevállalni. De ezzel, tényleg semmi nem jön vissza belőle. Végre már valami!:)
2011. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi a gasztroenterológustól Neocate tápszert kaptunk Nutriton sűrítővel tejfehérje allergiára és refluxra, meg gyomorsavlekötőt. Azóta rendben vagyunk.
2011. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!