Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 - 2 éves kislánynak...

1,5 - 2 éves kislánynak bikini a praktikusabb, vagy az egyrészes fürdőruha?

Figyelt kérdés
Bikinit könnyebb levenni, de lecsúszik. Ti mit fogtok használni?
2011. ápr. 1. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
bikinit mert már szobatiszta.
2011. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Egész fürdőruhát. 1. kevesebb helyen kell kenegetni. 2. nem akarom már 2 évesen rászoktatni, hogy mutogasson magából minél többet.
2011. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kicsi korban csak egyberészeset.

Szerintem nem igazán való még a bikini:S

2011. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Bikinit, hisz abból könnyebb kihámozni, ha wc-znie kell. Nem baj, ha "mutogatja magát", hisz még kicsi :)
2011. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Tavaly nyáron lett 2 éves a kislányom, volt ilyen is, olyan is. Mindegyikben aranyos volt. Eszembe sem jutott, hogy mutogatja magát, hiszen még csecsemő volt. Most majd a hármat fogja tölteni, olyan fürdőruhája lesz, amilyet kapok, különben tény, hogy a bugyis megoldás jobb, hiszen könnyebb pisiléshez vetkőztetni.
2011. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Mi egy szál fürdőbugyit adunk rá, még így 4 évesen is (nincs mit takargatni felül), ugyanis ha a fürdőruha vizes lesz és kiér a vízből a felsőteste, akkor nagyon fázik, ezért azt nem is szereti.
2011. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

egyberészesben is lehet mutogatni magát ha olyan a ráutaló magatartása de ez megint olyan hogy azt valahonnan látnia kell..


viktoriánus korban lehet nem volt szokás de akkor ki se vitték a gyerekeket a napra.

2011. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, főleg a wc ügyek miatt kérdeztem, hogy praktikus-e az egyrészes, bár ha vizes, az rosszabb érzés lehet. Az én lányom 16 hós és nem szobatiszta, de tavasz végén, nyár elején már bilizni fogunk, aztán majd meglátjuk hogy halad a szobatisztasággal. Nyaralni nem biztos, hogy sikerül eljutnunk, de strandra biztosan megyünk majd. Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!

2011. ápr. 1. 13:35
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
2,5 évesen én még csak fürdőbugyit fogok rá adni. Jobban félek, hogy megfázik a vizes felső miatt. Könnyebb is letologatni.
2011. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is elég egy bugyi. Nagyon belerögződött az emberekbe, hogy bikiniben vagy bugyiban mutogatja magát egy kislány. Ez csak felfogás kérdése. Normális ember nem gondol semmi rosszra ha meglát egy kislányt egy szál bugyiba.
2011. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!