Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet az, hogy babámnak...

Mitől lehet az, hogy babámnak alkoholos a lehelete?

Figyelt kérdés

Hirtelen az jutott eszembe,hogy olyan mint a cukorbetegeknek de azért nem olyan erősen tehát nem vészes csak egy kicsit érezni!

10,5 hós

Hétfőn azért felhívom a dokit csak addig tapasztalatokat gyűjtök!


2011. ápr. 3. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekünk volt,hogy halszagú volt,pedig nem is evett halat a kisfiam.

Tüsszösmandula volt!!!!!

2011. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom kiszáradás jele is lehet!
2011. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A kiszáradás jele inkább ha acetonos a lehellete.

De valóban, ha valami nem oké a lehelletével, érdemes dokinak megmutatni. 1 hónapja mi is úgy ébredtünk, hogy éreztem valami nem oké, "büdi" volt a szája. Mandulagyulladás volt!!!

2011. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem iszik eleget attól lehet ! Vagy rosszabb esetben a cukorbetegség jele !
2011. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

vagy cukorbeteg-bár annak nem ez feltétlenül a tünete

inkább a kiszáradás lehet az oka.Igyon sok folyadékot, cukros teát vagy gyümölcslét. Víz nem elég.

2011. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Naponta többször is kínálom vízzel!Kb olyan 4 dl vízet iszik meg illetve reggel 160-180 ml tápszer,este 240-260 ml tápszer!Sajnos ettől több vizet nem iszik meg hiába kínálom!Ez kevés????De pl ma nem éreztem egyáltalán!Ez nem lehet fogzás jele???Nagyon jönnek a fölső kettes fogai és ömlik a nyála,ráadásul elég nyűgös is!
2011. ápr. 3. 14:50
 7/12 A kérdező kommentje:

próbáltam már gyümölcslével és teával is kínálni,na azokat meg sem issza egyáltalán!Ja és még az előző adaghoz elfelejtettem,hogy éjszaka is megiszik kb 1-2 dl vízet!

Mondjuk az is biztos,hogy pár napja nagyon keményeket kakil már próbálkozok Laevolackal meg őszibarackal de nem sok változás!lehet akkor tényleg keveset iszik???

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. ápr. 3. 14:53
 8/12 anonim ***** válasza:

fél liter 24 óra alatt, ez lenne amit kéne.

De sima víz nem elég, mert ha nincs bent cukrot, nincs ami bent tartsa az ásványi anyagokat a szervezetében és ha kimerült a feltöltéshez kell a cukor és valami jó ásványvíz.

De persze közel sem biztos, hogy ki van száradva. Mert azért normál étkezéssel, betegség nélkül nem száradhat ki.

nem volt beteg ami kimeríthette a szervezetét?


Egyébként a cukorbetegség elsődleges tünete, a sok vizelet és a sok vízivás, mert a vese üríti a cukrot és a vizet is a szervezetből a cukorral együtt. Ha acetonos a lehellete, akkor már a zsírt bontja a szervezete, és akkor már rendesen eltolódott a szénhidrát háztartása, de akkor nem szabad várni hétfőig, azonnal kórház, mert kóma lehet a vége.

Persze legjobb lenne, ha tudnál vércukrot mérni, mert akkor ezt kizárhatnád egyből.

Nem mondom vegyél tesztcsíkot mert horror ára van annak is, de az is egyből mutatja a cukrot, acetont a vizeletben.


Hát nehéz kérdés, mert annyi mindentől lehet ez.

2011. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos acetonos, nem alkoholos a lehelete. Annyi az egész, hogy többet itasd. Én azt szoktam, amikor én is éreztem és nem akart inni, hogy kanállal adtam a szájába az innivalót! Nem kell azonnal betegségekre gondolni. Cukorbetegség? Ugyan! A Tüszős mandulagyulladásnak meg lenne még tünete. Ha huzamosabb ideig érzed, gyakoribb ivás mellett is, akkor menj vele dokihoz!
2011. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen,inkább acetonos mint alkoholos,csak nem jól fogalmaztam!betegségre nem nagyon gyanítanék mivel nagyon jó a közérzete,nagyon vidám,most is a játszótéren voltunk nagyon jól érezte magát!Azt azért már látnám ha buttogna benne valami betegség!Beteg nem volt mostanában ami legyengítette volna a szervezetét!Sőt még nem is volt beteg egy orrfolyást leszámítva!

Próbálom akkor minél többet itatni meg akkor bepróbálkozok valami cukros gyümilével csak olyan fra,hogy mindenhol azt hallani,hogy ne zokassuk rá az édes löttyökre!Próbálná az ember egészségesen nevelni!

Köszönöm a válaszaitokat!

2011. ápr. 3. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!