Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan fejpánt/fülvédő...

Van olyan fejpánt/fülvédő amit a kisfiúkra is fellehet adni? Ha igen hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Szeretném elkerülni,hogy kiálljon a kicsi füle,sajnos az apukájának kiáll és ő is úgy született.Nem vészes,de nem szeretném ha tovább "romlana" neki.
2011. ápr. 4. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mütétileg korrigálható


v. úgy gondoltad hogy mindig rajta lenne? hát nem igazán jó ötlet.


én spec még nem láttam fiúnak valót de ettől még lehet hogy van .

2011. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a fül állása genetikai adottság. Szóval, ha elálló füle van genetikailag, tök nyolc, mit adsz rá, mivel szorítod le, akkor is eláll! Egyébként meg a férjedbe is beleszerettél elálló fülekkel is, nem?!


Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, szerintem, próbálj meg varrni. Ha meg csak otthonra akarod ráadni, mindegy lányos-e vagy fiús.

2011. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak otthonra gondoltam.Persze nem leszorítani neki,hanem pl amikor pihen,fekszik ne nyomja el.Van egy ismerősöm a kislányánál is használták pár hónapig és gyönyörűek lettek a kicsi fülei.
2011. ápr. 4. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ellatak a kisfiam fulei es en szuletese ota hasznaltam pantot neki. Ilyen pici korban a procok meg nincsenek megkemenyedve igy korrigalhato. O telen szuletett baba (februar igy en siman sapi ala is tettem neki pantot mert nem latszot. Meg aprilisban is hordott kicsi vekony sapit ami vedte a szeltol. Otthon tobbszor is hasznaltam es szepek a fueli semmi gond vele. Most mar lassan 14 honapos. Engem aztan tok nem erdekelt, hogy lanyos a pant mert nem ez volt a fontos. Megszolgalta a celt es kesz. Egyebkent feher csajos pant volt azt hiszem meg egy virag is volt rajta amit levagtam es kesz. Ha gondolod, hogy ez nallatok is segit ne foglalkozz azzal, hogy nem fius hanem nyugodtan add ra. Foleg otthon.
2011. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen én is így gondoltam ahogy írtad.

Mi most 10 hetesek vagyunk és szerintem még időben meggátolhatnám,hogy kiálljanak a fülecskéi.

Megpróbálok neki varrni egyet.

2011. ápr. 4. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!