Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondolom mindenki kapott a...

Gondolom mindenki kapott a MÁK-tól nyilatkozatot, de nem értem, mért a GYET-et kellene aláhúznom?!

Figyelt kérdés

Mert ugye a *-gal jelölteket kell aláhúzni, többek közt, hogy nem dolgozom 30 óránál többet, mind stimmel is, de az első pontban a GYET-nél van a csillag, és nem a GYES-nél. Pedig én úgy tudom GYES-t kapok.

Ilyenkor mi van?


2011. ápr. 6. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyest húzd alá:)

Hülyék, "rosszul" rakták össze:)

Én felhívtam őket, hogy mindent jól csináltam-e:) kell e mellé valami.

Pl igazolás, hogy nincs munkám, vagy, hogy visszaminősítettek-e 30órásra stb.

Szóval gyes, és nem dolgozok 30órában se van nálam aláhúzva, dátum és aláírás:)

2011. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, így van ahogy az elsö mondta. Én is így töltöttem ki.
2011. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt kell aláhúzni, ami meg van csillagozva, hanem a neked megfelelő választ :) A csillag csupán a feleletválasztás végére került. Azért írták a lap aljára, hogy a *azt jelenti, hogy a "megfelelő aláhúzandó". Én csak az első 2 kérdésre válaszolok, hisz egyáltalán nem dolgozom a Gyes mellett. Így a többi kérdés nem vonatkozik rám.
2011. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor természetesen a GYES-t húzom alá.
2011. ápr. 6. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!