Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kora körül...

Hány hónapos kora körül vittétek a babátokat strandra, esetleg uszodába? S Budapesten hol van olyan hely (uszoda, strand), ami bababarát?

Figyelt kérdés
Most 10 hetes a kisfiam, s majd ha jön a jó idő, szeretném strandra, esetleg uszodába vinni. Pár éve élek Pesten, s ahonnan jöttem, ott nem volt olyan hely, hogy bababarát, volt egy uszoda vagy a strandon is nem volt külön bababarát rész. Párom mondta, hogy itt pesten így működnek a dolgok, nem mindegy melyikbe visszük. De nem tudja hová vihetnénk.
2011. ápr. 6. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nem Pestiek vagyunk De arra tudok válaszolni hogy mikor vittük úszni és strandra a lányunkat!


Még nem volt tewljesen 5 hós mikor elkezdtük a babaúszást! ugyebár 3 hós kortól lehet vinni, de nekünk a gyerekdokink azt javasolta, hogy a várjuk meg a 4 hós oltást!Így mi csak utána kezdtük tavaly májusban (amúgy 2009 decemberi a lányom)

Én akkor nyáron már strandra is vittem többször is, sőt nyaralni is voltunk gyulán!Akkor volt 8 hós!De fél évesen már voltunk strandon! A lányom imádja a vizet, így nekünk nem volt kérdés hogy visszük e!Én is szeretem így nagyon sokat voltunk strandon, és nyaralni is direkt úgy mentünk!


De én nem bántam hgy megvártuk a 4 hónapot, sőt ugye mi majdnem 5-öt!


Remélem szeretni fogja!


Amúgy a búvárreflexük (vagyis hogy víz alatt nem vesznek levegőt) 6-8 hó között múlik el/növik ki!Így én azt javaslom hogy fél éves kora előtt vigyétek babauszira!

2011. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most 5hónapos a fiam, 2hete voltunk egy wellness szállodában, ami bababarát volt. Nagyon élvezte a vizet, először a pici babavízben voltunk, aztán irány a nagy víz. A héten kezdjük a babaúszást, remélem az is tetszeni fog neki:) Keress rá a neten, hogy melyik hely bababarát.
2011. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Wellnes szállodába nem akarunk menni, anyagiak miatt, s baba úszásra sem akarjuk beíratni. Csak úgy simán, velünk lenne. Csak bababarát helyet keresnénk. Eddig a baba előtt a BVSC uszodába jártunk, de ott nincs külön medence, ahol babával is el lehetnénk.
2011. ápr. 6. 23:29
 4/5 A kérdező kommentje:
S ha nem babaúszás keretén belül akarjuk őt vinni, mire kell ügyelnünk? Ilyenkor is lehet víz alatt?
2011. ápr. 6. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel az adott strandot szerintem, és érdeklődj tőlük! Amúgy a fejét semmiképpen sem tenném víz alá, ha nem bababarát a hely, a klóros víz miatt.
2011. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!