Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen lehet ez a...

Szerintetek milyen lehet ez a fa 3in1 etetőszék? (Hintaló, asztal, etető)

Figyelt kérdés

[link]


Már stabilan ül a kislányom, 9 hós.


2011. ápr. 7. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

kemény :(

nehéz takarítani

furcsa.

2011. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A keménységre van megoldás: párna

Viszont az én 8 hónapos lányomnak biztos nem lenne megfelelő: Már stabilan ül, felül magától. Van egy hintaszéke, ami csak derekánál van bekötve, és állandóan a földet szeretné elérni, így mindig fejjel lefelé lóg ki belőle, persze nem esik ki, de neki ez tetszik. Az etetőszékével már más a helyzet, az a vállait is lefogja. Én nem ültetném olyan székbe, amiben nincs biztonsági öv, nem fogja le a vállát is.

Az jó, hogy több funkciós, és strapabíró. Viszont háttámlát nem lehet állítani, lábtartója nincs. Nem hinném, hogyannyira nehéz lenne takarítani, viszont olyan könnyen meglátszik rajta a fognyom:D Az látszik, hogy strapabíró, és tetszik, hogy egyenes vonalban van, úgy értem nekünk olyan van, aminek a lába előre hátra terpeszkedik, és baromira utálom, hogy csak oldalról tudom kényelmesen etetni a lányomat, mert nem tudok közel menni a székhez teljesen. Ha lehet olyan párnát kapni hozzá, ami megfelelően rögzíthető hozzá, és tartalmaz biztonsági övet, akkor lehet megvenném jó áron. Persze nagyobb gyereknek már nem kell biztonsági öv, de egy év alatt szerintem mindenképpen.

2011. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem volt ezelőtt 24 évvel, és nagyon jó, jelenleg ezt használja kislányom, nagyon szeretjük. Elhiheted, hogy strapabíró, hisz a mienk már 24 éves. Én csak ajánlani tudom. Az meg hogy nehéz, az asztalnál van neki egy helye, és nem kell azt bántani. Egyébként nem olyan nehéz, és pont azért jó, mert nagyon stabil.
2011. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, annyit még kifelejtettem, hogy mivel nincs saját kis asztala, így nem biztos, hogy jó. Lehet, hogy ez olyan, amit oda lehet tolni az asztalhoz, de nem mindig jó, hogy nincs saját asztala. Kicsiknél, amíg nem eszik önállóan, jó is, hogy nincs asztal, felesleges. De nagyobbaknál már jobb lenne, ha lenne. Nem mindig tolod oda az asztalhoz. Olyan kéne nekem, amihez jár asztal, de le is lehet venni akár. :D
2011. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekunk pont ilyen van(meg az enyem volt)en nagyon szeretem mert stabil.Oa tolom a nagyasztalhoz es ugy eszik.Ha nagyobb lessz eldontom es van kis padja min tud rajzolni vagy enni is.Hintazni ritkan szokott benne,hamar megunja.14hos.
2011. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, az igaz, azt hiszem, a biztonsági öv nálunk is elkélne - hasonló okból, mint nálatok..:)


Az ikeás régi etetőszékeket dícsérték nagyon, de már nem kapható az a klasszikus fehér, helyette ez van. Szerintetek?

[link]

2011. ápr. 7. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:
De kapható a hagyományos fehér etetőszék! Múlt héten voltam az Örsön az Ikeában és láttam. Azt hiszem 4990 Ft volt.
2011. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésedre válaszolva: nekünk a mamánál ez van, nagyon szeretjük, mert etető, hinta, kiasztak székkel, mászóka. Viszont állandó használatra nem a legkényelmesebb. De az az ikeás meg... elég instabil. Persze nem tudom, mennyit szánsz rá.
2011. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!