Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltátok már, hogy nem...

Tapasztaltátok már, hogy nem akarja meginni a babátok a tápszert? Mit adtatok helyette? 6 hónapos múlt. Adjak szilárdat vacsira vagy tejpépet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
reggel és este még tápszer kellene neki, v legalábbis tejes kaja, szal inkább tejpép.
2009. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő azt mondta próbáljam ki a tejpépet gyümivel.És bevállt. Úgyhogy most már 2 hete tejpépet kap vacsira, és reszelek bele neki 1 szem gyümit.Nagyon eltelíti, jobban mint a folyékony tápszer.


Egy szintén 6 hós picur anyukája.

2009. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki pépet h változatos legyen, sőt van "jó éjszakát pép" is van az meg laktat is!
2009. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ennyi idős volt, mikor nem ette meg, de neki semmi más nem kellett. Nem volt éhes, vagy undort kapott, mert reggel sem ette meg, pedig éjjel már nem evett. A gyümi tényleg bejöhet. Én banánt turmixoltam neki bele, akkor úgy ahogy elfogyott. Egyszer csak megint megette. Kb 2 hétig tartott ez az állapot.
2009. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanigy jártam én is.Gyümilével helyettesitettem a tápszer vizének először a felét,aztán kevesebbet,és igy meg is itta.Most pedig megy úgy mint régen csak vizzel,bár egy fél órát igy is küzdünk vele...Gondolom megérzik az izeket,és már nem kell a csúnya-rossz tápszer...
2009. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!