Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos baba kaphat...

Hány hónapos baba kaphat babapiskótát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia

én már 5 hós korától adtam

imádja :)

2011. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11 hós még nem adtam mert tojá van benne ami 1 éve kor alatt ne igazán ajánlott!
2011. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Fúúú de béna voltam,de azért remélem lehet érteni amit írtam!

2011. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia


En a szulinapja elott 1-2 nappal adtam.Igy vezettem be a tojast.

Olyan tortaja volt a lanyomnak aminek babapiskota volt az alja (en csinaltam) es igy teszteltem tojasra.

En kiuteses leszek, ha esetleg tobb tojast eszem, de a lanyomnak szerencsere nincs baja, bar a tojasosnokedlivel/rantottaval varunk meg egy ideig :D


14 honapos pont ma :)

2011. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 éves kora körül
2011. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A benne lévő tojás és főleg a cukor miatt csak 1 éves korától szép lassan bevezetve. Addig natúrboltokban kapható cukor, só mentes puffasztot kukoricát, kölest, bulátát, ilyesmit kapott. Teljesen jól megvolt vele, nem hiányzott neki a cukros rágcsa. Szerette a natúr, minden mentes abonettet is.
2011. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A védőnőnktől pont most kérdeztem, mert 7 hónapos lesz a lányom.Azt mondta, 6 hónapos kortól nyugodtan!És kekszet is, úgyhogy ő lassan kapni fog.Rá van írva, hogy nyomokban tojást tartalmazhat.Attól, hogy valami nyomokban tartalmaz tojást, szerintem semmi baja nem lehet.Egyébként is, amikor én voltam baba, kaptam már mindent jóval hamarabb, és nem vagyok allergiás, nem vagyok elhízva stb.Manapság mindennel kapcsolatban rémhírek terjengenek.Én bízom a védőnőben, aki bizonyos szempontból nálam okosabb, és nem hiszem, hogy hülyeséget beszél, úgyhogy kapni fog gyümölcsbe reszelve.
2011. ápr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak:

Azért nézd meg mik vannak benne, szerinten mnem biztos, hogy egy 6 hónapos babának erre lenne szüksége.

Az enyém 6 hósan csak gyümölcsöt evett, napi 1x

2011. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi orvosi beleegyezéssel 4 és fél hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást, nem azért, mert így akartam, hanem muszáj volt.Most 7 hónapos lesz, és szinte mindent eszik, és persze szoptatom is, ugyanúgy.Kap főzeléket, húst, gyümölcsöt, gabonapépet.A tejpépet is próbáltuk már.De miért baj az,ha valamiben van cukor? Az én lányom ennyi idősen még 6 kg sincs! ( 2,5 kg-val született) Elhiszed, hogy nem féltem az elhízástól? Fogai még nincsenek.És a tojással mi a gond? Nyilván nem fogok neki tükörtojást csinálni, de ha nyomokban tartalmazza, az miért árt? A védőnő nem hülye, bízom benne, felnevelt már 3 gyereket.És az orvos sem hülye, aki azt tanácsolta, hogy pohárból adjak neki frissen facsart narancsot. ( az étvágya miatt) Elvileg azt sem lehetne, de nem allergiás rá.
2011. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem csak a foga miatt és az elhízás miatt pláne nem de egy ekkora gyerek szervezetének nincs szüksége, csak természetes cukorra amit gyümölcsből és zöldségekből megkap. És mivel baba és nem ismeri még ezeket a dolgokat így nem is hiányzik neki és sokkal egészségesebb rágcsálnivalóval lehet helyettesíteni.

És hogy a múltban is kit hogy tápláltak ... Aláírom, hogy már annyi kutatás van, hogy az ember azt se tudja, mit higgyen el és mit ne. De azért egyik másik szerintem ha józan paraszti ésszel belegondolunk is reális. Régen sokmindent nem tudtak amit ma tudunk. Ezeknek a kutatásoknak köszönhetően.

Kedves kérdező! Mire jutottál? Mikor adsz a babádnak babapiskótát?

2011. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!