Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vásároltok interneten babátokn...

Vásároltok interneten babátoknak ruhát, cipőt?

Figyelt kérdés
Ha igen melyik oldalon? Inkább használtat vagy újat?
2011. ápr. 15. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, én a Tesz-veszen, Vaterán szoktam vásárolni. Új holmikat nem nagyon veszek, mert iszonyat drágák. Mielőtt megszületett a lányom, vettem neki 10 db új rugdalózót. A 10-ből kb. 5 volt rajta, azok is csak egyszer, mert 1 hónap alatt nőtt 6,5 centit. 50 centivel született, most 7 hetes és 60 centi. :) Így nem éri meg újat venni, mert pillanatok alatt kinövi.
2011. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is tesz-veszen, vaterán vásárolok.

Olyan vagány, kantáros nadrágokat vettem a fiamnak potom pénzért, amit üzletben nem is láttam, vagy ha van is, több ezer forint.

Örülök, hogy én sem vettem túl sok új holmit neki, most négy hetes, de az 56-os ruhákat még kb. 1-2 hétig tudja hordani, mert lassan kinövi.

A nagyobb méretekkel meg úgy vagyok, hogy remek lesz benne kúszni, mászni, a kertben bogarászni, homokozni, nem fogok azon aggódni, hogy a több ezer forintos nadrágból nem jön ki a fű vagy koszfolt. Pár száz forintért veszek neki másikat.

2011. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ruhát igen, tesz-vesz, vaterán. Itt csak használtat.

Újat boltban.

Cipőt kizárólag újat veszek, próba után.

1 és 3 évesek a gyerkőceim.

2011. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is teszveszen, meg időnként bababörzén veszek használt ruhát. Anyukáktól szeretek venni, valahogy jobban megbízom bennük, mint a kereskedőkben. Újat nagyon ritkán, de akkor boltban.
2011. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!