Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiam nyakán és...

15 hónapos kisfiam nyakán és felsőtestén piros foltok jelentek meg, lehet-e összefüggésben azzal, hogy egy hete kapta meg a 15 hónapos oltást? Még nem lázas.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi féle foltok??Meleg kiütés??Esetleg ekcémás foltok??

Nem hinném,hogy az oltástól van,ha már 1 hete kapta....

2011. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ekcémás foltok, nem is hólyagos, teljesen sima a felülete. Most olvastam, hogy oltás velejárója is lehet. Nem vakarja. Aggódom nagyon, ha nem múlik reggelre, akkor megnézetem.
2011. ápr. 15. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is tegnap kapta meg a 15 hós oltást, és mondta a doki, hogy lehetséges 1-2 hét múlva piros foltos, vagy pöttyös kiütés. Még furcsállottam is a dolgot. Ezek szerint tényleg van, akinek kijön tőle...
2011. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár napja irtam ki egy kérdést,evvel az oltással kapcsolatban.

Igen az oltástól van,7-21 nap között jelenkezhet láz,pöttyösödés.

Kisfiam a 9-ik napon lázasodott be,2 napig hőemelkedése volt,mára,azaz 12 napra kijöttek apró kis piros pöttyök rajta,nem sok pár db.

2011. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!