Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiamnak egész...

15 hónapos kisfiamnak egész héten hőemelkedései vannak. Mitől? Már Cataflam cseppet is kapott (3X10 csepp) mert kicsit piros volt a torka. Nem kéne annak már használnia?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 20:59
 1/3 A kérdező kommentje:

Még annyit akartam hozzáfűzni,hogy hét elejétől kapta a Cataflam cseppet,orvosi utasításra mert múlthét hétvégén le kellett vinni,lázas volt.Fülével volt baj,arra kaptunk fülcseppet.Torka kicsit piros volt,arra kapta a Cataflamot.

De nem kéne annak már hatnia???Már két hete húzódik a 15 hónapos oltásunk.Jó lenne ha jövőhétre nem lenne hőemelkedése.

2011. ápr. 15. 21:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit jelent höemelkedés?

Fenékben mérve 37,5-ig semmi. 38-tól höemelkedés, 38,5 láz

2011. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom.Fenekében mérem neki a hőt.37-37,7

között volt egész héten.

DE!!!!Nem kell levonni az 5-öt.Voltunk Kórházban a fiammal még pár hónapja,akkor szem és fültanuja voltam mikor a főorvos leszúrt egy nővért,hogy miért vonja le az 5-öt.

Egy anyuka ment ki a nővérállomásra,hogy lázas a gyereke,a nővérke meg mondta,hogy ha levonjuk az 5-öt akkor nem is lázas.Ott volt a főorvos is az állomáson,de ettől kikelt magából.Nekiesett a nővérnek,hogy ezt a marhaságot meg honnan veszi???Nem kell vonogatni semmit.Hiába mondta szegény nővérke,hogy ő így tanulta az iskolában.Akkor meg az oktatást kezdte el szidni a főorvos.Az anyukának meg a nővérkének is elmagyarázta,hogy NEM KELL VONOGATNI SEMMIT!!!!!!!!!Amennyit mértünk,annyi a hő és kész.

Szóval én azóta nem vonogatok semmit.

Voltunk a háziorvosnál is,rákérdeztem erre és ő is azt mondta,hogy valóban nem kell vonogatni.

2011. ápr. 15. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!