Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ahhoz a "játékhoz"...

Mit szóltok ahhoz a "játékhoz", amely a neten terjed, és gyerekkönyvek küldözgetésére szólítja fel az embereket? Le vagyok döbbenve. Épp a napokban olvastam itt erről.

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 3. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy vasárnap a postaládánkban volt egy levél, egyik ismerősünk küldte a 6 hónapos kislányomnak ugyanezzel a szöveggel. Nagyon utálom az ilyet, így fogtam és kidobtam a kukába. Aki ilyent továbbküldözget igen ráér.
2009. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan mondom megáll az eszem, teljesen felháborít!
2009. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
hetekkel ezelőtt egy anyuka is írta itt a fórumon ezt, lehetett nála jelentkezni... no comment!
2009. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Tegnap 15:33kor is volt egy hasonló "kérdés". Akkor még csak hülyeségnek tartottam, most már tudom, hogy illegális.
2009. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
El is küldtem neki a cikket privibe.
2009. márc. 3. 12:16
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudjatok, én a hivatásom szerint a rend őre vagyo, és ez azért nagyon messze van a bűncselekménytől. Nincs az a bíró aki iolyenért elítél valakit is. Ha nem érdekel benneteket, dobjátok ki.
2009. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Köszi megkaptam a privit és válaszoltam is.
2009. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Én is kidobtam mindkét alkalommal. Bosszant, hogy olyanoktól kapom, akik bár egykor közel álltak hozzám, ma semmit nem tudunk egymásról. Érettségizett, diplomás emberek küldözgetik össze-vissza...
2009. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi,megkaptam a privit.Nem rosszindulatból írtam én,csak épp a picibabán böngészgettem amikor megtaláltam ezt a cikket.Remélem nem sértettelek meg,nem az volt a célom.Bocsika mégegyszer....
2009. márc. 3. 13:18
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Azért ez annyira nem szörnyű, mint ahogy leírtátok.

Amikor kisgyerek voltam, csokikkal ment ugyanez és emléjszem, hogy a tesómmal hogy vártuk mindig a postást :-), és jöttek is a csokik innen-onnan!!! :-)


Egyébként engem egy barátnőm felhívott, megkérdezte illedelmesen, hogy érdekelne-e. Mondtam neki, hogy küldje el, majd végiggondolom. Körbekérdeztem az ismerősök között és simán találtam anyukákat, akiket szintén rédekelt, így beszálltam. Nem bánom. Örömet szereztem egy gyerkőcnek, hogy küldtem neki egy szép könyvet, meg az én kislányomnak, aki meg sorban kapja őket :-)!

2009. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!