Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik gyerekülés a jobb a...

Melyik gyerekülés a jobb a Maxi-Cosi vagy a BeSafe 9-18-as kategóriában?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs lényeges különbség, mindkettő nagyon jó minőség!
2011. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a besafe mellett voksolok...
2011. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!


Egyébként mi is BeSafet vettünk.

2011. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
MInd a kettő jó. Nekünk pont ezt a kettőt ajánlották, ott voltak kitéve egymás mellé és mivel a mind a kettő jó, így ránézéses szimpátia alapján döntöttünk. A besafe mind a kettőnknek jobban tetszett. Hordozónk egyébként maxi cosi volt.
2011. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekunk maxi cosi tobi van, en maximalisan meg vagyok vele elegedve. Igaz a besafe-et nem ismerem.
2011. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Aha, köszi. Nézegettem a teszteket, mert persze, mint minden anyuka, a legjobbat szeretném. és ez olyan dolog, ami nagyon fontos.

de az az igazság, hogy az adac teszten a besafe-ről nem írnak.

és mi a véleményetek a Römerről?

2011. ápr. 16. 22:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Besafe szerintem, nekünk is az izi Comfort X3 van. Az ADAC teszten 'gut' azaz jó a minősítése.


[link]


[link]


Itt igaz az elődjéről írnak, de már az is jó minősítést kapott,az X3 pedig még profibb.

2011. ápr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
BeSafe!!!!
2011. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is BeSafe párti voltam. Aztán elmentünk a kislányommal ülést vásárolni. 4 félét próbáltunk ki. A BeSafe volt az első, de abban sírt a kislányom. Nem látott ki a fejrésznél. Maxi Cos lett végül. Szerintem érdemes elmenned a babáddal vásárolni, mert bármennyire is picik még, de azt nagyon jól értésedre tudják adni, ha valami nem tetszik nekik. És valljuk be nem kevés pénzről van szó ebben az esetben (sem).
2011. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is BeSafe van, nagyon jó!
2011. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!