Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok járókát vagy...

Használtok járókát vagy valamilyen lekerítést a babátoknak?

Figyelt kérdés

Elvan benne a baba? Milyet ajánlotok?

Köszi


2009. márc. 3. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Még most elvan (7 hós ),de nem túl hosszú ideig.Nálunk a konyhában van felállítva,mivel ott kő van s nem tudom letenni.Amint elvégeztem a munkámat egyből megyünk be a szobába.Hálós van nekünk,a kissé ovális formájú.
2009. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is vettem árkát, viszonylag későn 11 hónaposan, amikor már tudott állni, mászni és sajnos odajött a lában alá a konyhába. Hát kb negyed óráig van el benne szívesen, aztán meg csak nyekeregve, de muszály megcsinálnom a főzést, mosogatást, egyedül ilyenkor nem birom ha ott nyafog, pakol a lában alatt. Nem igazán szeret benne, de van nyugottabb gyerek, aki elvan. Odahúzom magam mellé, adok be neki konyhai eszközöket, addig elvan. Nekünk fa járóka van kb 1 négyzetméteres, De én már megbántam, hogy vettem, mert azt hittem fetétlen kell ahhoz hogy a gyerek megtanuljon kapaszkodva felállni, menni. De igazából alig van benne, csak amíg mosogatok, főzök, mégis folyékonyan tud már menni. Én a bébikompra szavazok, bár eleinte nem akartam venni, mert azt hallottam, hogy nem egészséges annyira és később tanul meg járni a gyerek, ha azt használ. De miután megtanult járni, a járókába már ordított kb 10 perc után, ami alatt még vécére se lehet elmenni, ezért beruháztam egy kommpra. Olyan veszély nincs, hogy nem tanul meg járni, mivel már tudott amikor kompot kapott, másrészt jobban szeret benne, mert szabadon mozoghat, és ugyis max fél egy órát van benne egy nap, tehát nem görbül el a háta se, ahogy sokan mondják, mivel nem tartom benne egész nap, csak ameddig feltétlen muszály. A nap többi részében szabadon mászkálhat.
2009. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hetesen vettünk neki fajárókát, így hamar hozzászokott. Most 9 hónapos, kevesebbet van el benne, de nem dühöng. Tudja, hogy ha berakom, dolgom van, de úgyis kiveszem.
2009. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapos korában vettünk neki. Most 10 hós múlt, elég jól el van benne, viszonylag, kedvétől függ, hogy mennyit bír benne.Mi családi házban lakunk, elég hideg a padló, plusz a konyha marha hideg, így mikor kinn vagyok ő a "dutyiban" van. Szerintem, ha venni akarsz neki, vegyél minnél korábban, hogy megszokja.
2009. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!