Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes babánál normális a...

Pár hetes babánál normális a nagyobb mennyiségű, zöldes váladék? Már kb. több, mint két hete tart. Más panasz, köhögés vagy nátha nincs.

Figyelt kérdés
A védőnő és a doki szerint normális, csak rossz hallgatni, hogy mennyire el van dugulva az orra és mennyire szörcsög.
2011. ápr. 17. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az én dokim (illetve a babámé) azt mondta, hogy ha zöldes színű a váladék, akkor azonnal hívjam, és kijön, mert az nagyon nem jó...

Az én kicsim is most náthás, tengervízes orrspray (Physiomer baby), orrszívás, és utána Nasivin baby (estére, hogy tudjon aludni). Most ez a menetrend nálunk. Ezeket próbáltad már?

2011. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megint én. Úgy emlékszem, valami gyulladást emlegetett, esetleg hívd fel az ügyeletet, hogy ott mit mondanak erre. De én nem hiszem, hogy normális. Ha csak pár napja tartana, azt mondanám, megy kifelé a betegségből, de mivel már nagyon régóta tart, szerintem egy ilyen pici babánál ez már valami komolyabb bacit jelent. De nem vagyok orvos, én mindenképp megkérdeznék más dokit is!
2011. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!