Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez az "ára" az átállásnak?...

Ez az "ára" az átállásnak? Babám - 2 hónapos - egész nap nem alszik, pedig 5x - 6x eszik, este 9 órakor nagynehezen elalszik, aztán hajnali 4-kor talpon van.

Figyelt kérdés

Egy hónapja még nappal aludt 2-3 alkalommal, akár több órát is, de akkor a nap nála hajnali 1-kor kezdődött.

Most, hogy ez 4 órakor kezdődik, cserébe nappal egy hunyást se alszik, csak sír.

Más is van / volt így a babájával?

Ja, anyatejes amúgy.


2011. ápr. 17. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hasfajos. 4.-ik honapra megszunik.
2011. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Mi is 2 hónaposak vagyunk mi este 10-töl álltalába reggel 5-ig alszunk,de napközbe is alszik,most is elaludt 2 körül és még mindíg alszik!Csak anya tejesek vagyunk mi is!!
2011. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek az gáz, hogy teát iszom és néha - nagyon ritkán - kávét is?Emiatt se tud vajon aludni?Védőnőm szerint a tea nem befolyásolja a tejemet, a kávé minimálisan csak..
2011. ápr. 17. 17:41
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyébként látom rajta,hogy aludna, el-elbóbiskol 5 percekre, de aztán megébred és felsikít szegényke.

:(

2011. ápr. 17. 17:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Jesszus..2 hónapos baba nem alszik semmit egész nap!

Minden lehetőséget zárj ki:hasfájás,éhes,melege van,fázik vagy már esetleg túl van pörögve nagyon fáradt és már azért nem tud elaludni!

2011. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17:24-es vagyok!Teát én is iszok kb minden nap,kávét azt nem mert elötte se kávéztam.Viszont valameik nap nagyon megkívántam az energiaitalt na ittam is kb3 dl-t,mondanomse kell csajszim szinte egész nap fent volt,szidtam is magam gondolhatod!
2011. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
20:27-es, pedig hidd el, abszolut semmit.Hiába dajkálom szopi után, vagy ha nagyon sír, leteszem, 10 perc nem telik el már sír - pedig eddig viszonylag keveset vettem fel, párom az, aki rögtön "ugrik", ha sír a baba, igaz, amilyen keveset van itthon, nincs alkalma úgymond "elkapatni", de nem is ebből indulok ki.A tesóm volt állítólag ilyen, anyám mesélte, meg a házban egy nő, hogy se éjjele - se nappala nem volt a kisebbik lányával, mert állandóan szorulása volt ( szerencsére ilyen gondunk nincs ), szóval totál hasfájós...És mint említettem, nála kb.4-fél 5-kor kezdődik a nap, gyakran, vissza se alszik rendesen.
2011. ápr. 17. 21:27
 8/11 A kérdező kommentje:

21:08

A kávét én is csak végső esetben iszom, amikor érzem, hogy csukódnak le a szemeim, ha egy nap 4 órát alszom összefüggően, sokat mondok..

2011. ápr. 17. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:

21;08-as vagyok

Nagyon sajnállak,nekem az elsö pár hét volt ilyen borzalmas hogy alig aludtam.Kitartás,állitólag napról napra könnyebb lesz!!!

2011. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

20.27-es vagyok!

És próbáltál már valamit hasfájásra??Nállunk a Gripe Water jött be de vannak babák akiknél édeskömény tea,Mecsek tea vagy Infacol vagy Espumisan stb!Ezeket próbáltad már??

2011. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!