Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha krumplit rakok sűrítésként...

Ha krumplit rakok sűrítésként 6 hónapos kisfiam főzijébe, elrakhatom másnapi fogyasztásra a hűtőbe? És a krumplis sűrítés mellé rakhatok még Sinlac-ot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,elrakhatod semmi baja nem lesz.Én sűrítem a főziket krumplival,vagy rizzsel,vagy tésztával.Ha ezek közül bármelyiket használod már nem kell Sinlac-ot is rakni bele.
2009. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is el szoktam rakni másnapra a kajáját és volt már hogy raktam a akrumplival süritett kajába sinlacot mert a fiam nem szereti a krumlit igy sokat nem rakhatok az ételébe mert ha megérzi az izét nem kéri igy rakok bele sinlacot attol is sürübb és laktatobb lessz!
2009. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A mostani zöldségek nem olyan édesek, a Sinlac meg legalább megédesíti. Vagy inkább rakjak almát a főzibe édesítés gyanánt?
2009. márc. 4. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad van a mostani zöldségek nem édesek,ha nem fogja a székletét az alma és szereti rakhatsz nyugodtan azt a kajájába,de a sinlac is jo mert abban van tápérték és sürit is!
2009. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért kellene,hogy a főzelék édes legyen?

A változatos ízekhez kellene szoktatni a babát,és nem az egyen(édes)ízekhez.Az én gyerekem is kap sinlacot,sőt mindhárom kapott,de nem tettem mindenbe.Az oké,ha nem szeret valamit(pl krumplit),és így meg lehet vele etetni,de felesleges mindenbe tenni.Nem szabad csak az édes ízekhez szoktatni.A lányom imádja a brokkolit,a tököt,a zöldbabot...stb a nem édes ízeket is.Ez csak szoktatás kérdése.Gondolom Ti a családban sem csak édeset esztek.

2009. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!