Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adhatok mézet a...

Mikortól adhatok mézet a babámnak és milyen formában kóstoltassam meg vele először?

Figyelt kérdés
1 éves múlt.
2009. márc. 4. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyéves kor után már szabad. Nem tudom, iszik-e pl. tejet, vagy szopizik még? Mert a mézes tejet szokták szeretni a gyerekek, este jobban is alszik tőle. De tehetsz pár cseppet neki gyümölcsteába is.
2009. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen iszik már tejet. Akkor este meg is próbálom majd neki az esti tejcsibe, de akkor még egy kérdés, hogy mennyit szabad belőle beletenni a tejbe? Egy kávéskanálnyit, esetleg egy teáskanálnyit?
2009. márc. 4. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A tejbe tényleg nyugodtan tehetsz neki mézet.

Először csak 1 kávéskanálnyit adj neki(szerintem).

Hogyha lehet az első pár alkalommal ne estére add,hanem a délelőtt folyamán .Így tudod ellenőrizni hogy minden rendben van-e.

2009. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valamelyik délelőtt a RTL Klub Reggeli műsorában láttam, hogy egy gyerekorvos azt mondta, hogy: 2 éves korukig nem tudják a picik megemészteni a benne lévő virágport. Ezért 2 évesig ő nem ajánlotta. Van benne valami. Én nem fogom neki adni. Egy 4 hónapos lányka anyukája
2009. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. márc. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!