Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok szűrt húslevest 6...

Adhatok szűrt húslevest 6 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
A védőnő, a gyerekorvos + az anyukám is állandóan nyaggat, hogy ugye teáztatom a babát? Anyatejes, most kóstolgatjuk az új ízeket, eddig pár korty vizet kapott csak. Ma viszont megkóstolt egy kanál levest és annyira ízlett neki, hogy adtam még, de nem tudtam olyan tempóban, ahogyan követelte... Szerintetek adhatok neki rendszeresen vagy már így is hülyeséget csináltam?
2011. ápr. 20. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem adhatsz

zöldségek + hús van benne, nem lesz tőle semmi baja

2011. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, én sem adtam neki semmit anyatejen kívül 6 hós koráig. A husilevestől nem lesz baja, add neki nyugodtan.Én is adtam neki. Ha nem zsíros, fűszeres, akkor jó étvágyat neki.
2011. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A védőnődet és a gyerekorvosodat nem értem miért nyaggat ilyennel.

Nem igazán jó még az ő gyomrának a húsleves, mert az még neki elég zsíros. Olyan 10 hónapos koráig én ilyeneket biztos nem adnék a gyerekemnek, nem is adtam.Főleg , ha még csak most kezditek a kóstolgatást.

1 éves korig fő táplálék az anyatej és csak kiegészítés a többi étel.Plusz folyadékra sincs szükség, kanalazás után megkínálhatod vízzel, de nem biztos, h elfogadja. Az én kislányom tavaly a legnagyobb melegben sem kapott vizet, csak szoptattam , akkor volt fél éves és nem volt semmi gond, csak sokkal gyakrabban raktam mellre( akár fél óránként is).vnő vagyok

2011. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, h levest nem adunk 3 éves korig, mert az csak telíti a gyomrát , de kevés kalóriát tartalmaz. 1 éves kor után esetleg heti 1-2x lehet adni, de kicsi csecsemőnek nem .
2011. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes....19 hónapos kisfiam minden nap eszik levest, már kb 11 hónapos korától. Szépen fejlődik, 13 kg...mindehol azt hallani hogy a leves milyen fontos...bár lehet én értettem vmit félre
2011. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy beledumálok nem tapasztalt anyaként (az enyém még csak 4 hónapos), de szerintem a babák nem hülyék, és ha neki ízlik, akkor én biztos adnék neki.
2011. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!