Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos oltásnál sírt a...

2 hónapos oltásnál sírt a babád? Volt mellékhatás?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik oltásnál sem sírt, de délután-este aznap mindig nyűgös volt, és 3 napig hőemelkedéses.
2011. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom mindnél sírt, volt hogy üvöltött. Ez van :)

De mellékhatása szerencsére soha nem volt a szuriknak.

2011. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kislányom csak a 2 hónaposon sírt a többin már nem.Mellékhatás szerencsére nem volt csak többet aludt az nap.
2011. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindnél sírt, de nem akkor amikor szúrták, hanem mikor rádöbbent, hogy ez fájt!:) Egyiktől se volt semmi baja, egyszer volt hőemelkedése a 4 hónapos után, de az is éppen hogy a normális fölé ment.Délelőtt ő aludt végig, délután sírdogált, mert feszült neki a combikája, ahol szúrták,borogatnom kellett.A 2 hónapos viselte meg legjobban, de az is csak lelkileg.
2011. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiknél sírt, de csak a 4 hónapos után volt másnap 38,5 fokos láza. A többitől egy picit nyűgös volt. De nem volt egyáltalán vészes. Viszont annyira ismeri a dokornő hangját,hogy ma vittem be hozzá,mert megfázott, és meghallotta a doktornőt és már attól elkezdett sírni:(:(:(
2011. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igem, mindegyiknél sírt.

Mellékhatása csak a 4 hónapos korinak volt, mert akkor három oltást kapott egyszerre: Kötelező, Prevenar és Rotarix, ezután belázasodott (38,8-at mértem) és nyűgös volt, de a többinél eddig semmi gond nem volt.

2011. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi pont hétfőn kaptuk meg!! Hogy sírt e??? Az nem kifejezés... majdnem én is úgy sajnáltam!!

Mellékhatása hál istennek nem volt, se nyűgösség se láz... :)

2011. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!