Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát használtok...

Milyen pelenkát használtok kislányoknál? (Libero, Pampers, vagy Huggies? )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mind a hármat használtam,a huggies 4-es mérete nem vált be,állandóan kipisilt belőle,mig kisebb volt szerettem.Most a liberot,pamperst és a dm babylovet váltogatom,attól függ mit kapok épp.1 éves lesz 2 hét múlva.
2011. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

pampers és huggies

mikor melyik akciós :)

2011. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pampers active baby 4-es. A Liberot próbáltuk, nem vált be.
2011. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem szóról szóra ugyanaz a válaszom mint az utolsónak. Lányom 14 hónapos, kaptunk Tescosat ajándékba, nem vált be, a Libero szerintem túl vastag, az sem tetszett. Huggies-t valamiért nem is próbáltuk, talán azért, mert a Pampers szerintem jó, így nem is próbálkoztam mással. Én csak a Dm-ben veszem kuponokkal, úgy megfizethető ára van.
2011. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányunk most 6 hós,pempers premium care-t használunk.Eddig még nem volt vele probléma.
2011. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pampers active baby 3-asat.
2011. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még nem született meg a babám... Akkor a Pamerst ajánljátok lányos anyukák? Abból vegyek többet?
2011. ápr. 24. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tapasztald ki,mindegyikből vegyél egyet-egyet...Lehet,hogy ami nekünk jó,az neked nem fog bevállni.

Bár a Pampers az jó szokott lenni.

2011. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1.lányomnak a libero jött be, 2. lányomnak inkább a pampers.

Szerintem próbáld ki mindet, aztán majd meglátod.

2011. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kriszti86 válasza:
Én pamperst használok az első perctől kezdve és nagyon meg vagyok vele elégedve.Egyszer nem kaptam a boltban és vettem liberót de az olyan durva és merev,hogy kidörzsölte a pociját bármilyen lazára is hagytam ráadásul a kaki meg kifolyt belőle úgyhogy én mást nem vagyok hajlandó használni csak a pamperst.Azon belül meg szerintem mindegy hogy a sima vagy a premium caret veszed.
2011. ápr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!