Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaszolnal 1 "mar unalmas"...

Valaszolnal 1 "mar unalmas" kerdesre?

Figyelt kérdés

Mit adjak setahoz 6 honapos kisfiamra?

Most is kohog,meg hoemelkedese van,mert ugye voltunk videken es ott mas a levego is,kinnt meleg volt,a hazban huvosebb,legtobbet kinnt voltunk a teraszon,persze fel volt oltoztetve rendesen,de megis megfazott.Tuloltoztetni sem akarom,mert nem jo ha izzad,ha nem oltoztetem fel rendesen,felek,hogy megfazik.En ezen annyit stresszelek csajok,vagy hiaba?A megfazast nem lehet elkerulni tavasszal?


2011. ápr. 26. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a babának hőemelkedése van akkor nem nagyon kéne kivinni!Ágynyugalom.
2011. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért nem szeretek ezekre válaszolni, mert mindenkinek a saját gyerekét kell ismerje ahhoz, hogy rendesen felöltöztesse. Más: honnan tudjuk, hogy ahol lax, milyen idő van....

Én szeretek mellényt adni a gyerekre. Ha meleg van, azt könnyen levehetjük, de a hátát meg védi. Több fajtát viszünk magunkkal (vastagabbat, vékonyabbat), mert levegőzés közben is változhat az idő.

Jobbulást a kisfiadnak! :)

2011. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszonom!

En eddig setahoz vekonyabb belelt kabatot adtam ra,1 pulcsi,rovidujju body,harisnya,nadrag,cipo,es sapi.

A babakocsink eleg belelt,igy az jol melegiti a hatat.Viszont a mult heten,amikor kinnt voltunk 18 fokban,megizzadt igy feloltozve.

Gondolom a sapi kotelezo,a harisnya lahat mar nem annyira fontos,talan eleg lenne egy belelt nadrag is?

2011. ápr. 26. 14:32
 4/10 A kérdező kommentje:
*lehet*,nem lahat,bocsi
2011. ápr. 26. 14:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért fázott meg, mert amit leírtál, hogy miben vitted le az nagyon sok, és kiizzadt.

Az enyém 7 és fél hós, és ami volt most több mint egy hétig meleg, csak ezeket adtam rá:rövid ujjú body, rövid ujjú póló, hosszú ujjú póló, nadrág, térdig érő zokni, cipő.(persze takaró ott van a kocsiban, ha hidegebbre fordulna)

És én csak egy rövid ujjút húztam.

Azért vagyok viszonylag ilyen merész, mert volt januárban pár napig 15 fok, és ugyanúgy a téli overált adtam rá, mire hazaértünk csurom víz volt a háta, haja és utána pár nappal kezdődött és kb. másfél hónapig volt beteg.

2011. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
rosszul fog hangozni: de tényleg jobb ha fázik, mintha túl van öltöztetve és megizzad. így betegszik meg. és az immunrendszere sem erősödik ha mindig be van bugyolálva. ezt általánosságban fogalmaztam meg, nem pont neked. én kiprobálnám a folyékony C vitamin cseppeket a babádnak, talán kevésbé fázik meg...
2011. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1449-es vagyok

Sapit adj rá mindenképp, harisnya vékony nacival elég.


Nem értek egyet az előttem szólóval, szerintem ki kell vinni sétálni, sokkal hamarabb gyógyul, ha nem a lakásban van egész nap, elvégre csak hőemelkedése van, nem magas láza, hogy ágynyugalomra lenne szükség.

Csak ne vidd emberek közé, társaságba, mert így könnyebben elkaphat vmi mást is, mint egy sima nátha.

A köhögést meg szerintem mutasd meg azért a dokinak, hogy azért hallgassa meg a tüdejét.

2011. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sapka mindenképp, de az is csak vékony.

Egyébként én a nadrágot már harisnya nélkül adom (babaplüss az anyaga), felülre pedig h.ujjú body, mellény, + pulcsi, ha fúj a szél.

Különben az én gyerkőcöm is meg van most fázva. Pedig nem öltöztettem túl és alul sem. :-( Szerintem ez elkerülhetetlen!

2011. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy nem ajánlatos túlöltöztetni a kicsit, mert a szervezete nem tanul meg alkalmazkodni a hőingadozásokhoz. Ha melegebb van, nem jó a sok ruha, amint írták előttem is, pont azért fázik meg, mert rámelegszik a ruha és megizzad. Én babóm 4 hós, azért én is sokat gondolkodom mindig, mennyi ruhát adjak rá... nem szoktam fázni hagyni, de igyekszem nem agyonöltöztetni se. Kb annyi rajta a ruha, mint rajtam. Sapit mindig kap, mert még nincs nagy haja. Mostanság kimenőre: rövidujjú body, rugdalózó -ezekben van odabenn --, pamutnaci , zokni, közepesen vastag szvetter. Plédet is viszünk
2011. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Csak neha kohog,mert ugye ott a trutyi az orraban hatul,amit mar nem tudok leszivni,es az piszkalja a torkat,nincs annyira megfazva sztem sem,hogy bennt kene tartsam a lakasban ilyen szep idoben,meg kell a friss levego,csak azt nem tudom mit adjak ra,hogy ne fazzon meg.

Kb.vele egyidos babakat lattam az utcan vekony rugiban,takaro,sapka nelkul,azert szerintem az keves.

2011. ápr. 26. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!