Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy keszitsem a csirke majat...

Hogy keszitsem a csirke majat a babamnak? Mennyi ideig fozzem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:

amikor már nem véres, de még nem kemény. még nem mértem az időt, de szerintem 15 perc biztos elég, főleg, ha nem egyben főzöd.

én húslevesben főztem neki, illetve fagyasztottam le húsleves lét, aztán tettem bele májat, krumplit, répát, gyökeret, összeturmixoltam....nagyon finom.

csirkemájból készíthetsz házi májkrémet is, nem kell hozzá más, csak csirkemáj, hagyma, egy kis zsirdék, én libazsírt használtam, egy kis víz, hogy ne legyen annyira tömény. a hagymát megdinszteltem libazsíron, beletettem a májat, szinte megfőtt benne, mivel fél kg májhoz kb 20 dkg libazsírt használok. aztán kis vizet is, rottyan egyet, sózom, aztán leturmixolom. kis tégelyekben lefagyasztom.

2011. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!