Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magas a lábfeje kisfiamnak...

Brigitta04 kérdése:

Magas a lábfeje kisfiamnak milyen fajta cipőt keressek?

Figyelt kérdés
Jelenleg 17-18 cipője van de ez lassan kicsi lesz,ez puhatapú.Lépegetni még csak kapaszkodva tud.a következő cipő is puhatalpu legyen még?Lassan 11 hónapos.
2011. ápr. 28. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

ha magas a lábfeje mindenképpen olyat vegyél ha szandál ha cipő vagy csizma, ha állítható a fejénél is, tehát fűzős vagy tépőzáras. egyébként próbáld fel neki, mert én két cipőt vettem meg úgy, hogy nem ment bele a lányom lába a cipő lábfeje miatt.

az a szandál se jó, aminek a zárt orrát a bokánál lévő tépőzár vagy csat pántját egy "nyelv" köti össze...remélem érthető, amit írtam...mert a magas lábfejébe szó szerint belevág a cipő feje.

erre gondoltam, ez pl. nem jó:

[link]


ilyen fazonú meg jó lehet, mert állítható a feje is, bár nem zárt az orra, de persze olyat is lehet kapni, csak az állíthatóság miatt mutatom:

[link]

szerintem amíg önállóan nem megy, nem szabad "komolyabb" cipőt venni neki, jók a puhatalpúak, illetve otthon inkább 2 zoknit adj rá, legyen inkább mezítláb elég sokat. gondolom az utcán még nem megy, így nincs szüksége még igazi cipőre...szerintem

2011. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Most is tépözáras cipője van és ugy érzem ezt a legkönnyebb feladni rá.Van egy kötös is na azt már nehezebb ráadni.Igen a földön még nem jár (vagyis utcán)ézért gondoltam én várnék egy kicsit a cipő vásárlással.És akkor egy jó kis szandit néznék neki.
2011. ápr. 28. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak is magas a lábfeje, csak a Siesta ment rá rendesen. Pedig nem akartam Siestát venni. :-(

Ez lett:

[link]

2011. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!