Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor küldik a baba bónuszos...

Mikor küldik a baba bónuszos kuponfüzetet? Már 5 hete leadtam a jelentkezést és még semmi. És lassan 6 hónapos a kisfiam így nem fogok kapni külön 6 hónapos korban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 07:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel őket. Nekem kb. 1 hónap után küldték ki, azóta jött már anyák napi is.
2011. ápr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tényleg hívd fel őket. Én is így jártam, kiderült, hogy azzal, hogy beikszeltem, hogy nem küldhetnek propagandaanyagot, nem járultam hozzá ahhoz sem, hogy kiküldjék a kupont. Az ügyintéző majd átállítja.
2011. ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Beszéltem velük elvileg 5 héten belül biztos:(

Hiába adtam le 5hete azt mire regisztrálták idő ,de 5héten belül biztos megkapom azt mondták.

2011. ápr. 29. 08:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja regisztráltam és még mindig semmi :(
2011. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az már tényleg nagyon durva
2011. ápr. 29. 09:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Aki kapott, annak milyen volt a kuponfüzet? Én most kaptam meg, de össz-vissz 3 kupon van benne, amiből az egyik 25% kedvezmény Max Factor termékre. Kösz.

Korábban a két nagyobb gyerekemnél tényleg kis füzetet kaptam, volt benne C&A-s 50%-os kupon is 2db meg azon kívül vagy 15 kupon. Ilyen már nincs?

Amúgy én írtam nekik levelet, hogy még nem kaptam meg és válaszoltak is rá. Én kb. 6-7 hetet vártam rá.

2011. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De, azt kell először megkapnod, ami rendes vastag füzet, benne a C&A-s kuponnal. Amit te írtál, kedves utolsó válaszoló, az csak az anyák napi külön kupon.
2011. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor felhívom őket. Köszi!
2011. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Beszéltem is velük. Állítólag már rég kipostázták a kuponfüzetet. Mondtam, hogy én nem kaptam meg, úgyhogy pótolni fogják. Kb. 5 hét. Kíváncsi vagyok.
2011. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 porcukormókus ***** válasza:

Bocs az OFFért, de milyen baba bónuszos füzetről van szó? Hol és hogyan lehet hozzájutni?

Valaki világosítson fel! :) Köszi!

2011. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!