Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám most az előbb...

3 hónapos babám most az előbb majdnem fél tenyérnyi tejet bukott ki, orvoshoz menjünk vagy ez nem baj? Nem bukós,1-2x fordult eddig elő összesen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is elő szokott fordulni.Lehet sok volt neki.
2011. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha abba marad nem kell orvoshoz menni. Előfordul ilyen néha, például túl ette magát, hirtelen felemelted, nem lett eléggé megbüfiztetve stb.
2011. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Midig megbüfiztetem ciciváltáskor. Most éppen úgy tűnt, befejezte az evést, és ahogy emeltem fel, ömlött ki a tej, mintha ott tartalékolta volna a kis pofazacskójában, mint egy hörcsög. Nem volt emésztve, nem vlt darabos és az a savanykás szaga sem, mint ami néha szokott lenni, ha bukik. Tiszta, sűrű tejecske volt,de szerintem rengeteg. Szerintetek ez mi? Csak cumizni akart, de tej jött és nem nyelte le?
2011. ápr. 29. 10:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlette magát és a felesleg jött így vissza. Szerintem ne rohanj azonnal dokihoz, lehet, hogy tök normális. Nekem legalábbis a fiam sokszor bukott, főleg este, de azért nem rohantam vele dokihoz.
2011. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy tényleg nem nyelte le.
2011. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem ismétlődik, nem kell orvoshoz. Valószínű, hogy csak túlette magát. Nekem négy hónapos volt a kisfiam, üdülni készültünk, a csomagok össze voltak pakolva, ő meg alaposan beszopizott, majd sugárba visszajött a tejecske. Utána édesen aludt. Persze mi ügyeletet hívtunk, az orvos megnézte, majd mosolyogva közölte, hogy mehetünk üdülni, kutya baja csak túl ette magát. Egyáltalán nem volt bukós a kisfiam, ez akkor először és utoljára fordult elő nála.
2011. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bukós volt a lányom, és tényleg nagy adagnak tűnik, ami kijön, de ez csak látszatra sok!

Nálatok csak ritkán fordul elő ilyen, tehát semmi ok az aggodalomra. De ha gyakrabban is bukna, és ettől függetlenül hízik, akkor sem lenne baj!

Tudom, hogy ijesztő, de ne aggódj!

2011. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer fordult elő ilyen, de a lányom szabályosan hányt, nem csak egy tenyérnyi jött ki.És hát, első gyereknél azonnal mentem vele az orvoshoz, talán 2 hónapos lehetett.Aznap zöldet is kakilt ( most már tudom, hogy csak túlette magát), és azt hittem, hasmenés-hányása van.De hát mitől lehetne egy anyatejes babának bármi fertőzése, és főleg, hol kapná el?Na, mindegy, vittük az orvoshoz.Aki megvizsgálta, és mondta, hogy egészséges.Valószínűleg az lehetett, hogy mohón evett, túl sok levegőt nyelt, és az kilökte belőle az egészet.Azóta szoptatás közben is megbüfiztettem, nem csak utána.Azóta nem bukott, nem hányt. 7 hónapos múlt.Szerintem nálatok is ez volt.
2011. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta már megnyugodtam :)
2011. ápr. 29. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!