Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég régóta kipirosodott...

Elég régóta kipirosodott lányom punija és 3 hete kenegetem neki 3 féle krémmel semmi nem segit ma ötlött a fejembe hogy lehet gomba. Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a 3 hetet nem vártam meg, a második héten vittem bőrgyógyászatra. Én sudocremeet meg bepanthent kentem rá, nem gyógyult, akkor már gondoltam, hogy valami gombás fertőzés, írtak rá canestenes krémet, attól elmúlt.
2011. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban lehet kapni boraxos popsikrémet. Nálunk ez vállt be, enyhe gombásodásra is jó, nekünk arra adta a doki, de enyhébb a canestennél. Végső esetben az is jó, sokan azzal kezdik kezelni.
2011. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és mitől van ez???
2011. ápr. 30. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:
A kakiban sok minden elszaporodik, meg lehet hogy szajpenesze van, ha ott van gomba akkor az egész belrendszerben megtalálható kiürül a kakival és ha nem teszed rögtön tisztába a borocsken is megtelepszik. Talán a canesten segít, de ha szajpenesze van akkor azt is ki kell kezeltetni, meg a te mellbimbodat is ha szoptatod.
2011. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a kézfejemen összekevertem Neogranormont Canestennel,s úgy kentem be vékonyan.Tényleg nagyon kell vigyázni a kakival-később is.
2011. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsípte a kaki a punciját. Szerintem jobb, ha orvoshoz viszed.
2011. máj. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Segitenétek légyszi,nektek hogy és hol piros? Az én lányomnak csak akkor látszik ha kicsit szérthuzom neki,csak ott a hajlatokban,és enyhén a nyilás körül,enyhén piros.Ez is gondot jelent?Néha elmulik,néha kicsit erősebben látszik,ez kb 2 hete van igy.
2011. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Canestennel nyugodtan bekenheted, kb 3 alkalom után totál elmúlik, ha gomba. Utána még 2 napig kendd be napi egyszer.
2011. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8:47 es vidd azonnal orvoshoz a mienk nem belül poros ..csak a si nunija körül és és engem is bánt hogy nem vittem azonnal de azt hidtem hogy a kaki pisi csipte ki ..és ahülye fejemmel most gondolok rá hogy ilyen is van..
2011. máj. 1. 13:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Ok,a gyerekorvos tud erre hatékony gyógymódot ajánlani,vagy ez "nőgyógyászra" tartozik?
2011. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!