Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen naptejet vesztek a...

Milyen naptejet vesztek a babátoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valami nem "arany árban" lévő kéne a lányomnak, aki nyáron lesz 1 éves.
2011. máj. 3. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Müllerben vettem Beauty Baby (saját márkás) 50+ naptejet, 1250-ért. Nagyon bevált tavaly, úgyhogy maradunk ennél idénre is.
2011. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit értesz arany ár alatt, de én Nivea baby 50+-osat vettem. 3000 Ft alatt volt. Tavaly egész nyáron nem fogyott el (akkor volt a babám 1 éves).
2011. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Arany ár alatt pont ezt a 3000 ft-os érték alattit!

:)

És milyen erőset vesztek? Tapasztalat esetleg?

Barnultak azért a kicsik?

Az én babám nagyon fehér bőrű.

2011. máj. 3. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Szia. Én Garnierest vettem, 30 faktorosat mert azt olvastam, hogy az is bőven elég. Az 50 faktorosban sok a káros anyag állítólag.
2011. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nemrég volt egy hasonló kérdés, akkor úgy tűnt, tetszik az anyukának az ötlet, amit adtam. Én még a mai napig a gyermekorvos által felírt, gyógyszertári fényvédő krémet használom a 17 hónapos kisfiamnál. Tavaly még pici volt, és kicsit szkeptikus vagyok a krémekkel kapcsolatban, így kikértem a doktornő tanácsát. Ő ajánlotta ezt, és én még idén is tutira ezzel fogom kenni a kisfiam bőrét. Ja, az ára kb. 500 Ft. Minden jót Nektek!
2011. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek is!


Nem láttam azt a másik kérdést!

Erről a gyógyszertáriról még nem is hallottam!

Meg fogom kérdezni a doki nénit én is! :)

2011. máj. 3. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!