Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kész röhej, Tűzoltó utcai...

Kész röhej, Tűzoltó utcai gyermekklinika?

Figyelt kérdés
Reggel óta hívogatom a gasztroenterológiát a 4 hónapos babámnak időpontért. Hétfőn ne telefonáljak, ma is csak 9től-4ig...portás nem túl kedves hogy úgy mondjam..kapcsol...nem veszik fel, hát ő nem tudja mikor hívjam őket...13x már kértem egy felettest, erre rámrakja a telefont!!! Szerintetek Anyukák, nem vicc ez az egész? Csak egy időpontot szeretnék...
2011. máj. 3. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
De, az! Én már feladtam, annyiszor tolták el az időpontunkat. Mi magán rendelőbe megyünk, mert amit a kórházak megengednek maguknak, az már vérforraló. Mi az I. sz. Gyermekklinikával jártuk meg.
2011. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ma próbálkozol, akkor türelem. :) Mi a fülészetre kértünk anno, két nap múlva sikerült. (a portás elég bunkó, bár arról nem tehet, ha kapcsol, és senki sem veszi fel a telefont a gasztro-n). Esetleg a kórház vezetésének lehetne dobni egy e-mailt...
2011. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha egyszer betérnél oda és meglátnád mekkora pörgés van ott akkor nem úgy fogalmaznál, hogy röhej...

De hát igen, látatlanul könnyű fröcsögni.

2011. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Betértem oda sajnos, mert el kellett vinnem anno a kisfiamat...én nem azt mondtam, h nincs pörgés....bár 4 órát kellett várnunk a 3 hónapos kisfiammal, úgy, h 2 ember volt előttünk, mert a doktornő elment kávézni...

És azt is megértem, h agyonhajszoltak az emberek, de azért egy portás ne küldjön el melegebb éghajlatra, amikor időpontot akarok kérni...szerintem

2011. okt. 17. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:

A portás az más téma sajnos. Azok még az ott dolgozóknak sem köszönnek, nemhogy szépen beszéljenek bárkivel is.

Azt pedig túlzásnak érzem, hogy a doktornő órákig kávézott.

2011. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!