Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmannban milyen babacuccot...

Rossmannban milyen babacuccot érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

pelenkát törlőkendőt

márkás cumisüveget

bébiételt

teát teaport

babavizet

2011. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- Bébiétel: a Hipp és a Kecskeméti sokszor akciós, csak az én lányom nem igazán ette meg sohasem.

- Tápszer: A Milupás-at issza a lányom, most már csak este, a jó éjszakát tápszert.

- Tejpépet: Milupa

- Tejitalt: Milupa

- Babadesszertet: Nestlé

- Popsitörlő: Babydream, pampers

- Pelenka: Pampers

- Cumi, cumisüveg, itatós pohár: Itatós pohara, a saját márkása jó, mást nem vettünk.

- Babakozmetikai dolgok

- Vannak ruhák is, de én még csak zoknit vettem ott, de az is jó.

- Vannak játékok is: csörgődob, szundi kendő, csörgős labda, homokozós készlet, ezeket vettem már ott, mindegyik bírja a strapát. :)

Én a saját márkását nem próbáltam semmiből, csak a popsitörlőből (és itatós pohár), nekünk bevált, de a pamperst is használjuk.


Most jó az akciója, sok babás termék akciós a héten.

2011. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én szinte mindent itt veszek.

- a saját márkás, babydream pelussal 100%-osan elégedett vagyok.

- a popsitörlő sem rossz, de nem elég nedves/olajos. a kék pampers-t szoktam venni inkább (Most pont akciós, 2000 Ft a 6 csomi)

- a babydream-es tápszert issza a 14 hónapos lányom, sztem jó :) (már amennyire jó lehet a tápi)

- babydream babakekszek

- kecskeméti bébiételt mindig itt vettem, mindig amikor akciós volt, és bespájzoltam :)

- a rossmanos játszócumi ugyan olyan, mint a NUK, csak fele annyiba kerül

- baba fürdető (babydream mindig, hol ilyen-hol olyan félét veszek, mindegyik bevált, de csak fél éves korban váltottam le a gyógyszertári krémet)

- popsikrém, a gyógyszertári mellé (sudocream, vagy gabi)

2011. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!