Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Viburcol mikor hat és...

A Viburcol mikor hat és milyen a hatása?

Figyelt kérdés
Úgy értem onnantól, hogy beadtam neki. Tapasztalat?
2011. máj. 5. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk kb 15-30 perc. De ez változó.
2011. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semikor...

Nálunk legalábbis nem hatott.

2011. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sem!Sőt még rosszabb lett!
2011. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk sem!!!!
2011. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

semmi hatása sem volt....

ez arra jó ez a gyógyszer fogzás vagy nyugtalaNSÁG esetén szokták adni a babának de ha már elviselhetetlen fájdalma van ettől.

de szerintem nem minden babát nyugtat le...

2011. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem minden kisgyereknél hat.Nálunk se nagyon.Eddig 3-szor próbálkoztam.Az elsőt kikakilta ( székrekedésre nálunk bevált), a másodiktól éjszaka többször felébredt (pedig ő éjszaka végig alszik), a harmadiknak az ég világon semmilyen hatása nem volt.Nálunk a Chamomilla homeós golyó sem vált be, szóval a homeopátia úgy, ahogy van, hatástalan.Viszont a barátnőim nagyon dicsérik ezt a kúpot, az ő babáiknak bejött.Próbáld ki, és kiderül, hogy van -e hatása.
2011. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A homeopátia, mivel nem gyógyszer, nem hat rögtön. Minden homeopátiás készítmény kb 3-4 nap után hat, de embere, babája válogatja, mert van akinek rögtön.

Mindenkinek más használ, hiszen nincs két hasonló fájdalom még fogfájás esetén sem. Ezért van az, hogy valakinek jó, másnak meg nem. De ez megvan a gyógyszereknél is. Van akinek használ az aspirin, másoknak nem.

Az én babám nagyon fogfájós, nálunk hat. Estére úgy adom, hogy Osanit golyó+Viburcol. Segít neki és mégsem gyógyszer. Átalussza az éjszakát.

2011. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!